Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandnál/laza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandnál/laza kapcsolatnál mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Még nem tettem magam túl a legutóbbi csalódásomon, de kívánom a szexet, ezért elkezdtem Tinderezni, van is néhány párom. Hogyan érdemes kivitelezni az alkalmi szexet, miben számítsak másra, mint a párkapcsolatban? Mit tehetek azért, hogy biztonságban legyek közben? Milyen kínos szituk állhatnak elő, és hogyan kerülhetem el őket? 24/l

2019. jún. 24. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Előtte legalább talizz a sráccal egyszer külön, csak egy kávéra, hogy reagál, ha nincs instant szex.


Védekezés, természetesen.


Én még azt is ajánlanám, hogy ne nála. Számodra ismert helyen.

2019. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utolsótól én is tartok, de én még a szüleimmel élek. :(
2019. jún. 24. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

le fogsz vetkőzni egy ismeretlen előtt - ha menni fog

lehet kémia, de nem szerelemből adod magad neki

legyen egy biztonsági menekülőutad (pl. legjobb barátnő, akt fel tudsz hívni egy gombnyomással)

ha otthon laksz, keress búhelyet


kínos: meggondolod magad/nem jön be a testetek a másiknak/teljesen más az igényetek/önző módon csinálja, s nem foglakozik veled

2019. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Először nyilvános helyen talizzatok, park vagy kávézó, bár, ez nagyon fontos! Ott kicsit ismerkedtek, meglátjátok, hogy működik-e a kémia.


Aztán ki lehet venni búvóhelyet, hotelszobát, avagy felmész a sráchoz.

2019. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer hallottam valakitől, hogy minden ilyen kalandnál dob egy smst a baratnőjének a pasi nevével és címével.


Amúgy valóban találkozz vele egy kávéra, ha attól nem akad ki, hogy nincs az első randin szex, akkor jó eséllyel nem pszichopata.

2019. jún. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

abban számíts másra, hogy ő csak meg akar dugni és utána nem érdekli mi van veled (mármint ha tudatosan alkalmi a szex)


ha azt hiszi ez egy kapcsolat kezdete, akkor elveszíti az eszét, mert már volt szex és azt hiszi már a kapcsolat második hónapjában jártok


kínos szitu: elsírod magad, mert érzelmek nélkül szexelsz kvázi egy idegennel

2019. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!