Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiként hol találha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiként hol találhatok szubmisszív nőt, aki valóban akár találkozni is?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 04:56
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Az álmaidban. Aludj szépen vissza...
2019. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Bárhol. Akár itt is.


L

2019. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Ez a kérdés engem is felettébb érdekel :-)

48+Ffi

2019. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez szerintem nagyon nagyon a véletlenre van bízva, nekem eddig két ilyen csajom volt, de egyiket sem úgy találtam, hogy kimondottan kajtattam a subok után.


Az egyiket úgy sikerült begyűjteni, hogy a diploma után egy darabig keresetkiegészítésként korrepetáltam közgázosokat matekból, aztán volt egy tanítványom akiről kiderült, hogy szerencsére nem csak a matek érdekli.


A másik meg úgy jött össze, hogy egyik este baromira utatkoztam és felmentem a chat.hu-ra elütni az időt, elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, és kiderült, hogy vannak szumbissziv fantáziái.


Szóval szerintem elsősorban szerencse kell hozzá. Illetve szerintem az is igaz, hogy nagyon sok nőben van sub hajlam csak ezeket nem merik felvállalni, és egy idő után amikor már megbízik benned, hajlandó előhozakodni ilyesmivel.

2019. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azmiaz?
2019. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Már ne is haragudj de ha ez egy kérdésként merült fel benned akkor sehogy se találsz. 40f
2019. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!