Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, szexeltetek mar joval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szexeltetek mar joval idosebb pasival? Megerte? Valoban tudott olyat nyujtani amit a fiatal fiuk nem tudnak mert tapasztalatlanok? G pont stb hasonlok?

Figyelt kérdés
MEnnyi volt a legnagyobb kor elteres koztetek?
2019. jún. 26. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 17, ő 38. Sajnos nagyon jó volt az a szemét.

21L

2019. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

24 év volt.

Hát nem érte meg. Én azóta is bánom, azóta is keres és azóta is rosszul vagyok a gondolatától is. Hát egy hiba volt ez az életembe.

22L

2019. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

En 19 voltam o 41

Jo volt de annyival tobbet nem nyujtott minnt a korombeliek

2019. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Én 20 voltam, ő 35.

Az egyetemen külföldi "gyakorlathelyet" kellett keresni, és nekem van ismerősöm Amerikában, szóval egyértelműen oda mentem. Elhelyezkedtem egy ingatlanirodánál, ami elég népszerű volt. Nem tudom mi van Amerikával, de annyi elvált, gyerekes apuka van, és olyan helyesek, hogy kb csak néztem. Volt egy pasi, aki az ügyfelünk volt, 35 éves volt. Ő is elvált, és gyereke is volt, ennek ellenére összejártunk szexelni. A szex nagyon jó volt vele, de szerintem semmiben sem nyújtott többet mint pl egy velem egyidős. Vegyük a G pontot. Ő negtalálta a G pontomat, de még 17 évesen, az akkori barátom is megtalálta. Szóval szerintem nincs ebben semmi hogy az idősebb pasik tapasztaltabbak az ágyban.

Azóta is keresek Magyarországon ilyen pasikat, de sajnos az a tapasztalat, hogy vagy nem tartják jól magukat, vagy csak a szájuk nagy, vagy elkeseredett, kiéhezett vénemberek..

2019. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
17 voltam, ő 38. Hát nem volt egyszerű, nehezen állt fel neki. Egyáltalán nem volt jobb mint mással. Most 19 vagyok, a párom 33, neki is nehezen állt fel az elején, már jobb, de ő sem nyújt többet semmivel.
2019. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, parszor

18 evesen kezdtem

Volt 30, 37, 38, 39 es 42 eves is


Jok voltak (sajnos :D)

2019. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb velük. De ez ízlés kérdése is :)
2019. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 22 voltam,párom 38

Ez volt nekem az első szexuális kalandom,és egyáltalán nem bántam meg,mert nagyon nagyon jó élmény volt.Abba se akartuk volna hagyni,úgy élveztük.

Azóta volt pár pasim,de velük nem volt olyan élvezetes,mint az elsővel...

2019. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen ,mert annyira jó pasi volt még 40évesen is és olyan teste volt meg jó farka
2019. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Sztem megérte, Mindekketn élveztük egymás társaságát.

És igen olyat tudott nyújtani, amit a korombeliek, vagy egy kicsivel idősebb pasik sem tudtak.


Én 21 a pasi 41 volt.

2019. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!