Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lányokhoz szól a kérdése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányokhoz szól a kérdésem, akik nem tolerálják a lábfétist. Miért nem? Ugyanolyan testrészed, mint akár a mellek, vagy a punci.

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan testrész, de véleményem szerint azért nem tolerálják, mert egyrészt nem megfelelő módon tálalod, másrészt viszont van, akit szimplán nem mozgat meg/előítéletesek.
2019. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Én lány vagyok 😂. Pasim szereti a lábakat. Nekem nincs ellenemre. Csak ezért kérdeztem.
2019. jún. 29. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a férfiak 90%-a szereti a lábakat. Méghozzá azért alakulhatott ez ki az erősebb nem képviselőiben, mert ez a testrész is az év elég nagy részében rejtve van. Három vagy négy hónap amíg a hölgyek ezt a magyarországi klímának köszönhetően látni engedik, aztán utána ismét felkerülnek a lábakra a harisnyák, zoknik, zárt cipők. Egyébként nem értem sok nő, miért fejezi ki nemtetszését az iránt, ha a férfiak odavannak a lábaikért. Holott maguk hívják fel a figyelmet a lábaikra, a különböző ékszerekkel ( bokalánc, lábujjgyűrű) valamint a különböző színekben pompázó körmeikkel.
2019. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudjátok hogy mikor kell azt a szót hogy FÉTIS használni.
2019. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 ha szexualisan izgatja Oket, akkor ez fetis. Ez a hivatalos neve,hogy labfetis.
2019. jún. 29. 10:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok de szerintem nem azert alakult ki mert évközben rejtve van... csak szimplán nemi jellegű... ahogy a mellek a nyak a vállak a fenék az arc és a száj...


Oke nem mondom én sem vagyok ellene... de csak egészséges szinten... a harisnyát zoknit ugyan ugy szeretem... meg annyi hogy nem szopogatom mint egy őrült meg alapból nem szopogatom...

meg mondjunk eddig csak barátnőmmel kívántam... mondjunk ez köszönhető annak is hogy teljesen el csavarta a fejemet és nagyon szépnek találom a testének minden egyes pontját!


De pl most egy random csajjal egyejszakassal nem tudnám csinálni (persze ha szingli lennék) ott az alap vaginalis + oral az ő részéről...


Ja igen a kérdésre... barátnőm elsonek furcsalta nem volt hozza szokva az ilyen dolgokhoz (szuz volt még) de furcsa mod élvezte ő is... ahogy tényleg minden egyes pontját kívánom

2019. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ugy gondolom hogy csak akkor igazán fetis ha jobban izgat ez mint a vaginalis szex... ennek is vannak szintjei... pl aki szereti ad egy-két puszit a lábra azt ennyi, van aki szét nyalja... van aki minden lánynak szét nyalja, van aki már a cipőket is nyalja, és van az aki csak erte tud el élvezni....
2019. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Igy ertem.
2019. jún. 29. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele ha lenne egy barátod aki pl csak arra tud el élvezni uborkát nyomnak fel a seggebe... és arra is gondolj ha pl 1x max 2x kipróbálja ô is veled... melyik a jobb? Nyilván az amelyik csak 1-2x max...
2019. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs a lábfétisesekkel, igazából azért nem hagynám mert nem szép szerintem a lábam, nagy a lábfejem, bőrkeményedéses akármit csinálok vele szóval alapból sem szeretem mutogatni de ez egyéni problémám, ha rendbe tudnám szedni engedném.
2019. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!