Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiként ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként ugyanolyan értékesnek találod egy felnőtt nő szüzességét, mint mondjuk tinikorban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 05:20
 1/10 A kérdező kommentje:
* mint mondjuk tinikorodban
2019. jún. 8. 05:20
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Számomra elég különleges dolog lenne.
2019. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Felnőttként úgy gondolom, az érték nem a nők lába közt rejtőzik.
2019. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De mivel itt a kérdés a szüzességről szól tini vs. felnőttkorban, így legközelebb ügyesebb leszel a szövegértelmezésben.

Az analfabétizmus senki lába között sem értékes.



Köszi az 1-es válaszolónak!

2019. jún. 8. 06:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3-asnál a pont!

De ha elvonatkoztatunk és szigorúan csak a szüzességet nézzük, számomra most értékesebb, talán azért, mert az én korosztályomban már ritkán fordul elő, a fiatalabbak, meg nem feltétlenül a 27 évesekre buknak. Nyilván van kivétel, de nem feltétlen ez a jellemző.

F

2019. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Régen oda voltam értem, sőt vágytam rá, hogy elvehessem valaki szüzességét. Aztán megtörtént.


Azóta már jó sok év telt el, de már nincs hozzá "türelmem", még most sem szeretem, ha egy nő sok férfival volt előttem, talán legideálisabb 1 lenne, akkor se nem k**va de se nem amatőr kislány még.


Mondjuk, akinek elvettem a szüzességét, ő egy percig nem bénázott soha, olyan a jelleme, akkor nem zavarna, hogy szűz, de a másik véglettel is találkoztam, aki csókolózni sem tudott. Na ahhoz már nincs türelmem.

2019. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tiniként sem tartottam értéknek és most sem tartom. Az érték számomra mást jelent.
2019. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én értéknek tartom és nagyon sokra tartom ha egy nő szűz.
2019. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... a nő korától függetlenül.
2019. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, felnőttként ez 99%, hogy problémás.

Nem is kicsit!

Értéke az meg nincs.

2019. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!