Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hagyjam a francba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Van egy csaj állandóan én írok neki meg szinte mindig én hívom ki de mindig akkor ír vissza mikor neki kedve tartja nem akarok tőle semmi komolyat csak szexet viszont az zavar hogy azt hiszi ő a valaki nekem azt mondta 9 után már nem jár ki sehova hol ott tegnap ugyan ott volt mint én és úgy meg lepődött hogy alig tudott hova nézni . És szerintem ez csak egy kis hülye kis pi+csa .
2019. jún. 29. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ember legközelebb tegyél már bele írásjeleket, ez így nagyon értelmezhetetlen...


Egyébként hagyd. Ha annyira fontos lennél neki, már rég keresett volna téged, nem akart volna lerázni.

Tapasztalat. :)

18/F

2019. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
úristen.. ez a nap kérdése. hagyd a gec*be.
2019. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
B*szki, gyakorlatilag velem is majdnem ez van. Volt kolléganő aki állandóan a szexről beszélt velem, célozgatott, majd miután írtam neki, hogy csinálhatnánk, egy darabig válaszolt, most meg már b*szik rá.. Én is csak szexelni akartam vele, ezt tisztáztuk is, mentünk volna egy búvóhelyre de utána meg már nem is válaszolt semmire. Én többet már nem is írok neki, nem fogom keresni, ha ő keresne engem akkor ugyanazt a viselkedést kapja majd vissza. Pedig ő az idősebb. Keresek inkább mást, vagy inkább egy barátnőt..
2019. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarna veled szexelni, akkor valószínűleg keresne. Vagy miért nem szeded össze magad, és írod meg neki, hogy mondja meg akar e valamit vagy sem?!
2019. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Ez a nő nem akar tőled semmit. Nem tűnt fel, hogy kerül téged? Ne égesd már magad
2019. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Készülj inkább a nyelvtan pótvizsgára kisfiam, ez valami kibírhatatlan ahogy írsz...
2019. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mersze lerázni, vagy nem akar megbántani. Egyértelmű, hogy kerül téged. Nem ő a hülye, csak mert nem kellesz neki, hanem te, hogy nem fogod fel az elutasítást.
2019. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek különböző játékok. Vagy beszállsz és a szabályok szerint játszod és nyersz, átvered, vagy nem akarsz belemenni ebbe a zavaros idióta játszmába és hagyod.
2019. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább tedd át a tinibe
2019. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!