Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs normális nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális nem fizetős, és kamu szexpartner kereső oldal?

Figyelt kérdés

Sajnos a munkám miatt nem igazán van lehetőségem lányokra vadászni,akik kötöttségek nélkül benne lennének....... Adok magamra, ruházat stb. de nagyon sok kamu van, és az ötlettár kimerült!

Természetesen a fizetős lányokat inkább meghagynám azoknak akik kicsit sem adnak magukra...... Tipp,oldal, ötlet? 28F



2019. jún. 30. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért nincs, mert az nem jövedelmező, ha ingyenes. Mert te beletennéd a pénzt olyanba, ami nem hoz hasznot, és az erkölcsi értéke is vitatható?
2019. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Egy no bármikor talál szexre pasit.

Egy férfi max akkor ha nagyon TOP kategória. S ezt használja ki a szex társkereső, ha valamire szükséged van, fizetni fogsz érte.

2019. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Durva, hogy 28 évesen ennyire nem érted a nők természetét.


Azért nincs ilyen oldal, mert gyakorlatilag nem lennének rajta nők. Vagyis bocs, 50 vagy 100 férfira jutna egy valódi. A csajozásról is olvasgathatnál. Ha egy nő le akarja magát fektetni, akkor az esetek 99%-ában ő is ugyanazt a násztáncot várja el, amit akkor kapna, ha kapcsolatot szeretne. Ezt nem lehet kikerülni.


A legtöbb alkalmim, összejárogatós kapcsolatom nekem is úgy jött össze, hogy 90%-ban mindent ugyanúgy csináltam, mintha barátnőre, tartós kapcsolatra vágytam volna épp. Volt olyan csaj, akivel négy hónapig összejártunk utána, akivel csak a harmadik randin feküdtünk le, persze ez itt is kirívó eset, de érted a lényeget.

2019. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan így van, ahogy a 3. válaszoló írta! Nem akarok többet, csak néha találkozni, de azért ne egy tárgynak nézzen, vannak érzéseim is.

Nő vagyok...és igen fent vagyok szexpartnerkereső oldalon, nem vagyok kamus, nagyon ritka, hogy igazán megfelelő partnert találjak.

2019. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már bocsánat de rosszul fogalmaztam! Érzések nélkül nincs testi kapcsolat, feltéve ha egy buliban nagyon beiszol és a kémia beindul!

Egy nőt éltetni,virágoztatni kell, hogy nő lehessen!

2019. jún. 30. 10:17
 6/12 anonim ***** válasza:

A testi kapcsolathoz vonzalom kell meg kémia.

Nem érzelmek, érzelmek a kapcsolatba kellenek!

2019. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5.


Nagyon nagy bajok vannak.

2019. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 exronin ***** válasza:
Amíg a nőket egy olyan termèknek nézed, amit megvehetsz az interneten, addig nem nagyon lesz kukizás...
2019. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Goldengate
2019. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amiért te is ilyen ostoba vagy...
2019. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!