Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak Én vettem észre, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Én vettem észre, ha egy lány tesz fel itt egy fétissel kapcsolatos kérdést, egyből írják, hogy teljesen normális dolog ez, de ha egy férfi akkor abberáltnak nevezik? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
És valóban.
2019. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Már az is eleve aberrált hogy minden szir-szarra ezt használják!

Esküszöm hogy nem jönnék össze ilyennel!

Hiszen majd ha odaszarik a kecske az udvarra, arra is lesz majd valamilyen “kétishhh„.

2019. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teged most az bánt hogy teged senki nem nevez aberráltnak?
2019. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, ez tényleg így van. Bár ennek sokkal árnyaltabb oka van, mint elsőre gondolná bárki is.. Bár én sejtem, hogy mi lehet ennek az igazi oka..
2019. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fétis és fétis közt különbség van .

Pl volt itt egy lány akinek tetszettel a lábak

Ugyanakkor volt itt egy férfi is akinek szintén a lábak de Ő arra izgult ha 2hetig ugyan azt a zoknit hordod még kutya ürülékbe taposol ...


Akkor van itt olyan pasi akinek az a fétise hogy a nőt pisilés illetve kakilás után tisztára nyalja .


Illetve van még egy olyan pasi aki arra gerjed ,hogy a Nő reggeli ébredés után bele pisiljen a szájába és folyton azt kérdi, hogy a reggeli pisi mennyiségedtől tele lenne e a szája a pasinak illetve tudná e olyan gyorsan nyelni a pirít mint ahogy jön ki a puncidból...



Na érted már?


26N

2019. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 5


Ezek sarkított példák és közel sem ez az oka, hogy a lányok fétise tök normálisak a férfiaké pedig bizton full beteg aberrált dolog.

2019. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Igaz,igaz. De pl. vannak normális kérdések is. A pasinak tetszenek a tiszta(!) apolt labak,de a fele kommentszekcio lehordja mindennek. Ha egy lány tesz ilyen kérdést fel,teljesen normális.



Bocsánat,Én tettem fel rosszul a kérdést. Erre a példára céloztam pèldául.

2019. jún. 30. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell itt csodálkozásokba bocsátkozni, ennek pusztán a szexuális egyenlőtlenség az oka.. Én simán el tudom képzelni, hogy ezen az oldalon arról van szó, hogy még egy férfi eldob egy követ nem talál el egyetlen lányt sem ,vagy maximum egyet aki kiéhezett lenne, de ezt megtéve egy lány, eltalál egy hordányi kiéhezett kant. Ez nyilván csak képletes, de igazából alapvetően annyit tesz egy dolog, hogy lányként mindegy, hogy mit írsz ki, és mindegy, hogy mi a fétised.. biztos lesznek olyan férfiak és kanos vakegerek akiknek igazából teljesen mindegy, csak abban a reményben írogatnak, hogy hátha puncit remélnek.. és ez a nagy úr.. a nőknél ez általában nincs meg és nem repülnek rá minden kérdéskiíró férfire.
2019. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A pasik reménykednek, hogy megkapják ezeket a lányokat, ezért nem hordják le őket perverz cédáknak. A nők általában nem itt vadásznak fetisiszta pasikákra.
2019. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért is fura, mert elsőre nagyon nehezen derül ki, hogy valóban egy nőnek van ilyen-olyan fétise, mert elég sűrűn szokott az lenni, hogy "férfi vagyok, de nőként írok" szindrómában szenvednek páran.

A másik, hogy igen: a női fétisek lightosabbak egy férfiéhoz képest. Pl.: én még nem láttam olyan nőt, aki kedvelné a t×rúgás fétist, de hapsi már volt.

2019. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!