Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis méreteteken kívül volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis méreteteken kívül volt más oka az ismerkedés nehézségének?

Figyelt kérdés

Én pl. még nem is tudtam, hogy lehet, hogy nekem kicsi, nem is érdekelt volna, mert ha már az elején emiatt elásom magam, akkor örökké szűz maradtam volna. Meg valahogy élt bennem, hogy ilyen fiatalon biztos fog még nőni, a velem egyidős lány is fog jobban kinézni 10 évvel később, tehát nem paráztam a külsőségre. Szóval teljesen más dolgok zavartak, pl. szinte senki közelivel nem mertem kezdeni, mert féltem, mit szól a kapcsolatunkhoz az osztályközösségem (volt randi, 2x, de abbamaradt részemről), vagy hogy hol tudunk szexelni, ha mindig mindenki otthon van, vagy éppen mit fog szólni a család, be kell-e mutatnom már 16 évesen is, mint valami menyasszonyjelöltet. Tehát a kis méretem (régen 15 cm-t mértem, most már csak 13, ezek szerint összement, így jártam) volt a legkisebb gondom, emellett egyebek zavartak.

Nektek, kisfarkúak, a méreteteken kívül semmi más baj nem volt?


28F (13 cm)


2019. júl. 1. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tehát a kis méretem (régen 15 cm-t mértem, most már csak 13, ezek szerint összement, így jártam)"


Szerintem csak híztál :DD

2019. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, kb nekem is hasonló gátlásaim voltak.

Nekem 17 körül van (kicsit nagyobb), amit nem gondoltam se túl kicsinek, se túl nagynak.

Szüleim a gimis éveim alatt váltak, eléggé puskaporos volt otthon a levegő, konkrétan elképzelni nem tudtam, hogy én oda majd csajt tudok vinni - hát nem is vittem.

2019. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam a testmagasság is bejátszik, ami miatt, félénk, visszahúzódó vagyok, 171 cm magas vagyok ez egy 15-ös szerszámmal kombinálva nem túl jó reklám egy nőnek.

Lehet, szelektív a látásom, de egy csomó fiatal magasabb nálam, azt látom, ilyenkor mindig az ugrik be, hogy az illetőnek biztos van barátnője, valamint az, hogy valószínűleg nagy van neki.

2019. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam is vannak magasabbak, alacsonyabbak, de végül is a nők többsége alacsony, tehát ezzel elvileg nem kellene gondnak lennie. Ha már fiatalok, engem a kigyúrtság lepett meg, hogy attól, mert 10 évig nem foglalkoztam a testemmel, mások igen. :D És lehet, hogy 20 évesen izmosabb, mint én 28 évesen (bár nálam nem nehéz annak lenni, csak egy jó példa arra, hogy ez nem idő, hanem elhatározás kérdése).
2019. júl. 4. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!