Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, kizáró ok ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, kizáró ok ismerkedésnél, ha a srácnak nincs facebookja? Többi lent

Figyelt kérdés

Komoly, felelősségteljes munkát végez, elég magas pozícióban, ez az oka. 30 körüli.

Ez mennyire kizáró ok?



2019. jún. 26. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kizáró ok?
2019. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kizáró ok.
2019. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, de a legtöbb lány személyes találkozáskor rögtön Fb profilt kér, amit nem nagyon értek, hiszen már ott vagyunk személyesen.

Ismerősökkel kapcsolattartásra természetesen használok másik chat programot.

2019. jún. 26. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat láttam én is, hogy kocsmában külön asztalnál ülve megmondják egymásnak a nevüket, majd visszaültek a helyükre és fb-on elkezdték egymást nézni ahelyett, hogy ott beszélgettek volna. :D :D :D Ha nem látom, nem hiszem el. Mert asszem azt is megbeszélték, hogy bejelölhetlek, aha, és visszaült, tehát biztosan azt kezdték nézni.


28F

2019. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kizáró ok. Engem bem érdekel h nincs face. Máshol is megtudjuk oldani a csevegést.


L

2019. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Mekkora kamu vagy!

És asszony mit szól hozzá, hogy csajozol?

2019. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége a messengeren kívül nem használ/nem ismer már chat programot. Egyrészt ez lehet az oka, amiért egyből fb linket kérnek. (Pedig ott a viber vagy a telegram is, hangoust stb.) Ezek itthon kevésbé népszerűek.

De, egyébként a messengert tudod facebook regisztráció nélkül is már használni.

2019. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, az ex elmondása alapján, mert megnézik, milyen képek vannak feltöltve magukról - gondolom én tovább: és talán az ismerősöket is megnézik.

Ha piálos, részegen csinált kínos fotós, sörösdobozos cigis grillpartis, tetoválószalonos, leguános-madárpókos képek, akkor kopó. Akkor is, ha elsőre szimpi, átlépnek a facebookra, és visszavonulnak, hogy a-a.


Kb. ugyanaz, mint amikor állásinterjút buksz el amiatt, mert megnézik a facebookodat. Nem biztos, hogy olyan nagy haszra vált az emberiségnek ez a mások előtt élt, kirakatba pakolt életvitel. Sokszor visszaüt. Ez a baj azzal, hogy internete szinte bárkinek lehet, de felelősség nem.

Másfelől jó, ha kihullnak azok ilyen lelepleződések útján, akik csak tetszelegnek, míg korábban ez talán csak valamennyi idő múltán történt meg, de sokan úgy is kárát érzik a nyilvánossá tett életüknek, hogy csak azért osztják meg a személyes terüket, és csinálnak dekoltázsos képeket például, mert görcsösen meg akarnak felelni a népszerűség elvárásainak. Igaz, ebben az utóbbi esetben is mondható az, hogy szellemi érettség kellene, és megint csak "hulljon a selejt". De itt mégsem áll ez mrg azért annyira, mert: kitől is lehetne példát venni, ha a gyerekeket már kiskortól tablet elé ültetik, mert az kényelmesebb?

Nem vagyok technofób, de ez nekem ugyanaz a kategória, mint bekötött biztonsági öv nékül, részegen, sebességkorlátozást átlépve vezetni, forgalommal szemben. Egy eszközt lehet jól, hasznosan kezelni, illetve lehet önmagadra és másokra is veszélyesen.

Facebookot például nem használok, és pont azért, mert hozzáférést kér névjegyzékhez, telefonszámokhoz, privát képgalériához, lokalizációhoz, mindenhez. És erőszakosan spamel, hogy tegyek fel képet, nem enged tovább lépni, amíg nem lájkolok, nem engedek hozzáférést. Az ilyeneknél nálam off van. Most, amikor a legmagasabb szinteken vonják felelősségre Zuckerberget, alapítótagok mondják, hogy ne használd, tömegek hagyják el a Facebookot a kiderült adatlopások miatt, és bezuhantak a részvényei a botrányok hatására, azt mondom: hülye, aki még mindig ragaszkodik hozzá, és nem törölte a francba. Ahol nem fizetsz, ott te a termék vagy, nem a fogyasztó.

2019. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát most őszintén meglepődtem - pozitívan.

Rám eddig minden lány úgy nézett, miután közöltem, hogy nem vagyok fenn (korábban fenn voltam én is természetesen), mintha minimum a Marsról jöttem volna.

Úgyhogy meglepődtem most, de örülök a teljesen egyöntetű véleményeknek.

2019. jún. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!