Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már intim élmènyed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már intim élmènyed strandon (simogatás, oràl, szex stb)? Ha igen hogyan, hol és mi történt?

Figyelt kérdés
Valaszod utàn irod ha megkérlek a nemedet? (ha nem derül ki a válaszból) Köszönöm!

#szex #strand #intimitàs
2019. júl. 1. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Dugtunk már egyszer kabinban a feleségemmel.
2019. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt hogy egyik barátnőmmel (barátom s nő nemű) lementünk Balcsira.

A parton felizgult s elkezdte símogatni a farkam. Tett rá egy nagy törölközőt s benyúlt a fürdőnadrágomba. Nem volt rossz :D


Vízben is játszottunk xD

2019. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Velencei tavon vízben voltunk, nekem állt keményen a farkam, felizgatott a barátnőm fürdőruhás látványa, kiverte a víz alatt...

30f

2019. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
#3 Inkabb nem megyek strandra ezek utan...
2019. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk strandon simogatás volt, de nem dugunk ott ahol más strandol, nem vagyunk állatok
2019. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a tengerben a víz alatt dörzsölte a farkát a puncimhoz, de nem látványosan
2019. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Vízben kiverte nekem a barátnőm.

Egyszer esti fürdőzésnél szeretkeztünk is.

2019. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

1x mellettem lévő pár secperc alatt elintézte a dolgot, árnyékban voltunk, a tömegtől kicsit távolabb a strandon, a csajszi meg fél perc alatt les---pta a barátját, észre se vették h láttam végig. utána mintha semmi se történt volna, pihentek tovább :)

hát hiába, egy alig ruhás helyen, sok hasonló tud történni ....

2019. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

23L

Igen volt párszor. Kabinban vízben a srand végében, éjszaka simán a parton. Kabinban meg vízben többször is sexeltem már. Volt villam pipa is, dugás, nyalás, ujjazás-öklözés. Volt hogy elsétaltunk a stand egyik vegébe ahol nem volt senki es lecumiztam a pasimat. Az arcomra élvezett aztán meg pisilt is. Arcomra számba melleimre stb. Es utána úgy sétaltam vissza. Tök izgalmas volt.

2019. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
9: bevállalós nő vagy! Szerintem sokan irigyeljük a pasidat 🙂
2019. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!