Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önkielégítés kérdés. Komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés kérdés. Komoly válaszokat! Többi lent?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Sok masztitól megnyúlhat a csiklófékem (meg ott a többi dolog, ami nincs meg magyarul az egész interneten?!), veszíthet a feszességéből? El is szakadhat, ha durván csinálom?

Ide írd le, ne privátban!



2019. júl. 1. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :).
2019. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Elméletileg előfordulhat ilyesmi, bár elég valószínűtlen.


Lehet olyan is, hogy valami apró összenövés van és az okoz valamilyen kellemetlenséget. Érdemes lenne nőgyógyászhoz forulnod és elmondani, nem kell szégyenkezned ilyesmi miatt.

2019. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nyúlik meg semmi...
2019. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok módszer van a masztizásra, nem csak a csikló rángatása :)
2019. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert csinálom egy ideje, és mintha változott volna ott. Lehet rosszul csinálom?

Szét szoktam húzni az egyik kezemmel, hogy szabadon legyen a csiklóm és úgy izgatom...a végén gyorsan és erősen.

2019. júl. 1. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Rendeltetésszerű használattól" nem nyúlik meg. Akkor sem, ha sokat csinálod, és néha kicsit durvábban. Sőt, még edzed is vele a helyi izmokat. Ha gyakran csinálod olyan erősen, hogy fájdalmat vagy sérülést okozol magadnak, akkor már lehet baj.
2019. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ilyen vízsugár/párna nálam nem működik, nem elég intenzív, ujjazás nem kellemes.
2019. júl. 1. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez kb ugyanaz a tévhit mint amikor sokan dugnak egy csajt kitágul.. nem fog se kitágulni ilyesmi.
2019. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, előző...de ez azért más.
2019. júl. 1. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz változás. Ha durván csinálod, egy picit berepedhet, de azt nem hiszem, hogy elszakadna, az túlságosan fájna.
2019. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!