Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komoly önkielégítési problémák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly önkielégítési problémák [sürgős! ]?

Figyelt kérdés
Már lassan egy fél éve, hogy történt az első eset, de önkielégítés után a vizeletemben, erősen vér található, és darabkák az első néha második alkalommal is. Egy éve volt először hogy bajom lett volna a maszturbációval, de akkor még csak eszméletlenül csípett maszturbáció után a húgycsövem. voltam orvosnál többször is, még kórházban is, de egyik se tudott segíteni, pedig nagyon komoly a problémám.. egy hónapja fel ütötte a fejét az is hogy nem maszturbáltam egy ideje és egyszerűen csak úgy véres volt a vizeletem. Azt viszont észre vettem, hogy ön kielégítés során, a makkom kiszárad és úgy néz ki mint ha hámlásos lenne, az ondóm meg sárgás, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, de én már gyanakodtam abban is hogy ez nem-e valami gomba lehet-e.. Kérem, csak masszívan hozzá értők válaszát, mert ez tényleg komoly, probléma, és már ez az utolsó ments váram, hátha itt tud valaki segíteni :/

2016. máj. 29. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, urológus nem vagyok, de kurzusom nekem is volt baci és gomba fertőzésekről és nekem is a tünetek alapján az tűnne logikusnak.


Mit csináltak a kórházban? Mert ezt valószínűleg talán kenetből lehetne meghatározni.

2016. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljes kivizsgálás, ondó, vér, és vizelet vizsgálat kéne ehhez. Egy nemibeteg gondozóban, vagy az urológián nem voltál nem mondtak semmit?


Valamikor olvastam, hogy létezik sperma allergia, ez pedig férfiakat is érinthet akár. Bár igaz ez ne mtúl valószínű, de ki tudja.


Hol voltál, hogy nem tudtak segíteni? Alaposan kivizsgáltak?

2016. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Itt azért jó sok minden le van írva a véres vizeletről de mindenképpen menj el orvoshoz nem tudom hogy eddig mit csináltak veled hihetetlen,hogy ezen nem tudtak eddig segíteni vagy mondani valamit... Lehet magándoki jobb lenne,ott csak foglalkoznak meg alaposabbak Veled!

2016. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a Hatvani Kórházban voltam, ahol volt vérvétel, vizeletminta, és urológiai vizsgálat (prosztata tapintásra) amin minden átlagosnak tűnt és semmit sem találtak, még vese homokra is gyanakodtak, de arra se találtak bizonyítékot. Három napig kórházban feküdtek még bele untak és az orvos mondott valami világi hülyeséget, hogy eltünjek és azt mondta hogy a fény miatt van, mert nyáron befesti a pigmentjeimet és piros színű lesz tőle a vizeletem. nem vicc, papírom van róla.. De ez azért téves, mert amikor vér jön, annak nem hogy az állaga, de még a szaga is a vérre hasonlít és még a toilet kagylót is befesti.. Az előző orvos annyit mondott rá hogy nem tud segíteni ezt magamban kell, hogy lerendezzem, a mostani házi orvosom meg egy hete mondtam neki, beutalt hematológiára, de nemi beteg gondozóba még nem voltam, nem is értem miért. :/
2016. máj. 29. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a hatvani kórház állapota és ellátottsága milyen, mivel nem arrafelé lakok, viszont én a te esetedbe megfontolnám, hogy valahol máshol, mondjuk Bp-n keresek egy orvost. Semmiképp ne add fel! Remélem mihamarabb meglesz a baj és rendbe jössz.
2016. máj. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!