Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb férfi, ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi, ha van párjuk akit szeretnek, akkor is mrgkivánnak más (fiatal) lányokat futólag, minden ferfi igy működik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

én igen - egy a sokból


42/F

2019. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nagy a szerelem, addig nem feltétlen. Utána viszont persze, ki nem hagynák.
2019. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Én igen.

Amúgy szerintem ez nem férfi/nő kérdés. Bizonyos embereknek teljesen monogám a lelki berendezése, másoknak kevésbé.

28/F

2019. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Kb igen :).
2019. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagy %-unk igen.
2019. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem, mivel ha kapcsolatban vagyok akkor ki vannak elégítve a dolgok és nem vágyok másra, ha pedig valami nem lenne beszélnék róla, ennyi.
2019. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Ez teljesen természetes, így vagyunk kódolva genetikailag, erre hajtanak az ösztöneink. Viszont ezeken az ösztönökön lehet uralkodni, ezért is nem csalja meg sok férfi a párját. Ehhez viszont kell a megfelelő nő is, akiért megéri uralkodni ezeken az ösztönökön.
2019. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajna igen..!

40+f

2019. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz megkívánás alatt? Én nő vagyok, és vonzódni simán tudok ahhoz, akibe nem vagyok szerelmes (akkor is, ha egyébként van másvalaki, akibe igen), de ettől még eszembe nem jutna, hogy hozzá is nyúljak az illetőhöz, annyit nem ér. Ezzel szerintem a férfiak is így vannak.
2019. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az egészséges férfiak így működnek.


Ideje felnőni, kislány :)

2019. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!