Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hazudtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hazudtatok már ilyesmit lánynak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy volt e már olyan, hogy szerettetek egy lányt, de valamilyen oknál fogva azt hazudtátok neki, hogy már nem szeretitek.

Ha igen, miért? Kort is írjatok!:)



2019. júl. 3. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Volt az az eset amikor valamiért nem lehettünk egy pár.

Szerettem annyira a nőt, hogy "elengedjem" azért, hogy boldog lehessen.

A szívem megszakadt, de amit tettem azt az Ő érdekében tettem.

42ff

2019. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Inkább fordítva fordult elő, bár ha nem szeretem, nehezen préselem ki ezeket a szavakat a számból.
2019. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem hazudtam..akkor úgy is gondoltam..És mai napig hiányzik..f40
2019. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy szexkapcsolatom, aminek úgy lett vége, hogy a lány kérdezte, hogy lehetnénk-e együtt,és én nemet mondtam. Pedig őrülten kívántam, és már akkor bántam a döntést, ahogy kilépett az ajtón. De az eszem ezt diktálta, hiszen úgy jöttünk össze, hogy ő is megcsalta az akkori aktuális párját és én is, tehát sok jövője nem lett volna a párkapcsolatnak. De mint nő, nagyon hiányzik azóta is, pedig már lassan 20 éve.
2019. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem tudok hazudni és szeretni sem tudok, ez a kettő kombó elég érdekes..
2019. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

El tudom képzelni azt a helyzetet, hogy nem akarom már a kapcsolatot vele, és inkább azt mondom neki, hogy már nem szeretem, így hagy elmenni.


Fordítva nem tudom elképzelni, nem tudom azt hazudni, hogy szeretek valakit, főleg, hogy nehezen találok olyan lányt, akit meg tudok szeretni.

2019. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez számít, egyszer én azt hazudtam egy exemnek, hogy megcsaltam / beleszerettem valaki másba, azért, hogy szakíthassak vele.


Ha nem tettem volna, nem tudott volna elszakadni tőlem.


23

2019. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én csak a fordítottját szoktam. Nem teljesen őszintén mondom azt, hogy szeretem. Szimplán konfliktus kerülés, mikor ki akarják csikarni belőlem. Igazából ez olyan, hogy szeretni szeret valakit az ember, de nem szerelmes belé. A lány meg persze a szeretleket úgy kódolja, hogy a másik őrülten szerelmes belé. De ez is olyan, hogy addig mond ilyet az ember, ameddig ténylegesen van szeretet. Mert azért mondja, hogy ne fájjon a másiknak és megadja neki amit hallani akar. Csak ez a szeretet nem pont ugyan az mint amit a másik remélne
2019. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Most is azt csinálom.. :DD
2019. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg ilyet nem hazudtam. Ha szeretem, akkor vele akarok lenni. Ha meg o nem szeret, és én igen, de nem mukodik a kapcsolat, akkor meg azt mondanám neki, hogy vége, mert ez így nem mukodik.
2019. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!