Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sok pasi eleve negatívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sok pasi eleve negatívan áll a modell alkatú nôkhöz?

Figyelt kérdés
Miért kell külsôrôl megítélni egy embert?

2019. júl. 4. 01:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

"Miért sok pasi eleve negatívan áll a modell alkatú nôkhöz?"


Általában a vírusoldalak fogalmaznak ennyire jól. "Van ön túlsúly eszik csodálatos tabletta lesz fogyni"

2019. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez mindig is így volt van és lesz is. Az emberek külső alapján döntik el megfelelő e az illető az ízlésének vagy sem.

A modell alkat általában bejön a pasiknak. Viszont egyre több olyan hozzászólást olvasok, hogy nem igazán buknak ezekre a nagyon gizda lányokra!

2019. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Csúnya ha egy nő vékony!
2019. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1# akkor fogalmazd meg te ha jobban tudod


1:24 van mit vársz :D

2019. júl. 4. 01:25
 5/19 A kérdező kommentje:

2# én is egy csomó ilyen hozzászólást olvasok..


3# Persze.. És miért akar egy csomó duci lány lefogyni? Miért a fitness oktatók vékonyak? Miért mondják, hogy egészségtelen a túlsúlyosnak lenni? Én most nem az anorexiás nôkrôl beszélek, hanem az egészségesen vékony nôkrôl.

2019. júl. 4. 01:30
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

#4


Igazából az "áll" szót raktad rossz helyre, emiatt kicsit olyan, mintha egy külföldi próbálkozott volna a magyar nyelvvel.

2019. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg olvasd el mégegyszer és rá fogsz jönni, hogy teljesen helyesen írtam a kérdést


Még a google-ra is beírtam és sokan használnak ilyen mondat felépítést

2019. júl. 4. 01:38
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Mondjuk mert beképzeltek és buták.

Mert azt hiszik hogy a szépségük miatt extra kiváltságok illetik meg őket, és hogy mindenkinél jobbak, hogy minden pasi rájuk van izgulva. Mert a követelözést összekeverik az igènyességgel és kb semmit nem tudnak a valódi életről amibe milliók élnek .

Mindenki maradjon meg a saját világába akkor nincs probléma .

2019. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Kicsim, először tanulj meg írni.

Másodsorban, ha ezzel magadat akarod sztárolni (mert gondolom azt akarod, meg kapni a privátot, hogy "nekem pont az ilyenek tetszenek") akkor kár volt ezt a kérdést kiírni.

2019. júl. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Miért áll sok pasi eleve negatívan a modell alkatú nőkhöz?

Sok pasi miért áll eleve negatívan a modell alkatú nőkhöz?

A modell alkatú nőkhöz miért áll sok pasi eleve negatívan?

Valami hasonló kellett volna...

32/f

2019. júl. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!