Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a (kicsit) távoli unokatest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a (kicsit) távoli unokatestvéremmel lefekszünk, elkaphatok valami fertőzést?

Figyelt kérdés

Nyaralni vagyok, és szombat estére egyedül leszünk ketten a lakásban mert nagymamám nem lesz itthon.


Ő az apai nagymamám testvérének a lányának a lánya.

Értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm.



2019. júl. 4. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Vedekezzetek ez a legfontosabb, és csináljátok amit szeretnétek ☺️


24l

2019. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovszerrel nem lesz fertozes!
2019. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltunk az óvszerre csak biztosra szeretnék menni, de köszönöm a tippeket.
2019. júl. 4. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga a fertőzés veszélye nem attól nagyobb, vagy kisebb, hogy rokonok vagytok-e, hanem hogy ki mit hordoz.

A közeli rokonok közti gyerekvállalásnál van az a veszély, hogy a gyerek nem lesz egészséges, mert ugyanazok a gének lehetnek hibásak.


De, ha vedekeztek nem nagyon lehet gond, hajrá.

2019. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a tájekoztatást :)
2019. júl. 4. 15:06
 6/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
Fertőzést bárkitől elkaphatsz, ahhoz nem kell rokonnak lenni. Ha védekeztek vagy mindketten egészségesek vagytok akkor nem kaptok el semmit egymástól
2019. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én anno egy nagyon távoli “rokonommal” jártam(mama másodunokatestvérének a gyerekének a gyerekének a gyereke) volt amikor bogyóztam és akkor gumi nélkül voltunk együtt. Egyikünknek sem lett semmilyen betegsége :)
2019. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Meg akarom töcskűnyi a rokonyom, de félek a vérfertőzéstől. Azt hiszem hogy az azt jelenti, hogy a rokon megfertőzi a vérem. De értelmes választ akarok ám.
2019. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mehet gumi nélkül is, ha még nem nagyon volt fiúval.. Ha csak, 1. 2vel volt nem hiszem h bármi lenne, eselytene kb de, a, gumi az tuti
2019. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Összejött! :D
2019. júl. 10. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!