Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 év találkozgatás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év találkozgatás után közelebbi szexuális kapcsolatba kerültem egy távoli kollégámmal, aki nagyon sokat segít. Ezután elkezdett egy órákat késni, nem meghallani, amit mondok. Vajon miért váltott ilyen bunkó viselkedésre?

Figyelt kérdés

Állítólag szeret. Sokat segít nekem.


Eddig mindig udvarias, kedves volt, inkább én késtem vagy mondtam le találkozót.


Vajon azt hittem, hogy őt most akarják, ő most kell, és célba ért? Azt hitte, hogy ő most vágyak tárgya?


Vagy egyszerűen a kielégültség okozta a viselkedésváltozást?


2019. jan. 28. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Öt évet várt a puncidra? A balek. Mutass képet, kiváncsi vagyok hogy nézel ki.
2019. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Eddig te mondtad le, te késtél.

Most fáj hogy visszakapod?

Jellemző.

2019. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, lehet, hogy azért csinálja, hogy fájjon? Hát, az is bunkóság.


Úgy gondolja, hogy itt az idő, hogy forduljon a kocka? Vagy mostmár egy pár vagyunk (de nem vagyunk), és ki vagyok szolgáltatva neki?


Nem vágom.

2019. jan. 28. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Megkapta amit akar. Ilyenkor már nem annyira érdekes. Szerintem megunt, van másik nő kilátásban, de addig amíg nem biztos a te puncid is jó neki.


Nem kell minden első szóra megadni neki, akkor megint érdekesebb lehetsz.

2019. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ép lelkületű férfi férfias nyiltsággal ismerkedik nőkkel. A sunyi alakokra jellemző ez az évekig barátkozósdi, ők választják ezt a taktikát, mégis a csajra haragudnak azért, hogy saját gyávaságuk, férfiatlan fellépésük miatt a csajtól nem kapnak szexet. Ha pedig úgy alakul, hogy a csajt sikerül becserkészniük, akkor az ilyen girnyók törleszteni akarnak, meg betörni a csajt.


Rakd ki, essen pofára!


41F

2019. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5 évet várt rád, lehet hogy vissza akar kapni belőle valamennyit.

Lehet hogy mindig az aktuális becserkésznivaló élvez prioritást.

Téged már megkapott, de a másikért még tepernie kell 4 év 6 hónapot.


Én ha megkapok valakit, örülök neki hogy összejött, és lépten nyomon szexelnék vele. De az előfrodult hogy késtem. De nem direkt.

2019. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkapta, amit akart, már nem kell tepernie, ennyi az egész. Valójában szerintem mindig is ilyen volt, csak eljétszotta a grállovagot, de fel kell ébredned, vége a beetetős időszaknak!
2019. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!