Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten a nerd tipusu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten a nerd tipusu lanyok jonnek be. Mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
A visszafogott, szolid kulsovel rendelkezo, szemuveget viselo nok a gyengeim. A cicababakkal ellentetben, en irantuk erzek merhetetlen vonzalmat. Hasonlo stilust kepviselo noktol kerdezem: szamotokra imponal, ha egy ferfi olthatatlan vonzalmat erez irantatok? 27/ferfi

2019. júl. 5. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek, kiváltképp a szemüveg miatt.
2019. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát a szemüveges szupermodellek nem kihívó ruhában. Teljesen normális szerintem.
2019. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

teljesen átlagos igény.

Jól sejtem, hogy a kérdés azért van, hogy rád írjanak a csajok, és lehessen próbálkozni?

2019. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi az igenyem megallapitasat. A kerdes nem feltetlenul az altalad felvetett okbol irodott. Amugy is, en szoktam kezdemenyezni. Ha esetleg irnak, orommel veszem, de nem kapalozok gorcsosen egy no miatt. Csupan leirtam a vagyam.
2019. júl. 5. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Nekem a feszülő dresszes, miniszoknyás, k_rvás lányok jönnek be, de kinek mi... :)
2019. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagyok, visszafogott, szolidan, de csinosan öltözködöm. Én azt vettem észre, hogy inkább a k**rvás nőkre van igény. Mielőtt írnál, van párom.
2019. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom őket, nagyon bejönnek
2019. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!