Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik kifejezetten szűz fiúkra "izgulnak"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mint például az egyik amerikai pite részben is volt, hogy az egyetemista csaj, amint megtudta, hogy szűz a főhősünk, rögtön rákattant.
2019. máj. 6. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Régen volt ilyen kattanásom. De bele untam a nyavalygásukba még a sajnáltatásukba . Nagyon önpusztítóak

25n

2019. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Tuti, hogy van, de annak oka van, amit rendszerint csak ők tudnak, hogy miért van ez így náluk. Nem biztos, hogy jó választás, mert benne van a pakliban, hogy csak kihasználás céljából választják őket társnak a nők...
2019. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a szűz srácokat 22/l
2019. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom. 19L
2019. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mibe számít egy lánynak? Nekem annyiba számít hogy örülnék ha lenne egy barátnőm aki még nem volt senkivel.. Mondjuk a szeretetről nem ez dönt, de nem hátrány ha az akivel vagy nem feküdt már össze mindenkivel...

Tény hogy én is rohadtul kivánom nem vagyok egy szent, de szeretetből jobb lenne :D Mondjuk sajna volt már 1 lány csak hát nem tartott sokáig..

18F

2019. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen lányt keresek...


27F, BP

2020. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 14 évesen (szűzként) le lett itatva egy 3 évvel idősebbb lány által.És egy publikusabb helyen csinálták,aztán a csaj otthagyta szóval valszeg ezért kellett neki ---->Vannak ilyen lányok :D
2021. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közel 8 milliárd ember él a földön, mindenféle van, így ilyenek is. A történelem folyamán pedig már mindenféle kapcsolatot kipróbáltak, nincs új a nap alatt.


Értelmes szűz esetén kitudja használni a tapasztalt nő, hogy kedve szerint alakíthatja. Tahó pasival, akkor sem jár jól, ha az szűz.

Egyes nők számára a szűz srác egyfajta élő szexjátékszer. Jobb, mint egy dildó, ám még nem olyan, mint egy tudatos férfi. Könnyű megkapni, majd elhajítani. Van olyan nő, aki szinte sportot űz ebből. (szerencsére nem sok)


Ilyen élő szexjátékszer típusú pasikra, srácokra vadásznak még párok is többes szexhez.

2021. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!