Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfikat tényleg nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfikat tényleg nem érdekli hogy néz ki a punci? Csak beteszik és kész?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen punciba mártogatják? Ezt olvastam itt gyakorikérdéseken. Ez igaz?

2019. júl. 5. 21:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
Imadok szopni csak nincs pasim. L
2019. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

11:

Akkor szerezz egyet!Nem lesz gond, a sok privátból válogathatsz.:)

2019. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg telibesz@ják. Nekem is elvileg csúnya puncim van, de úgy zabálják mint a gundelpapacsintát, szóval ezen ne stresszelj. Kb annyit jelent minthogy a csávónak milyen alakú/mekkora heréje van. Az a lényeg hogy milyen az illata, mennyire nedvesedik, és az orgazmuskészség. Ja es persze hogy mennyire szűk...nem attól lesz jó egy nővel hogy most 2 centivel kevesebb lóg ki belőle, és akinek ez számit, aki emiatt szakít veled, annak örülj is inkább;)
2019. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mii? Az ossz punci szep, kulonosen ha jo salatas azt jobban szeretem nyalni :D de amugy kinezetre egyaltalan nem erdekel.
2019. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Tényleg nincs csúnya punci???" Tkp. nincs. Az, hogy már odajutottam, és örömöt okozhatok a tulajdonosának és kiélhetem rajta a magam örömömét is, az ezzel együttes intimitásérzés az, ami széppé teszi. Az a punci, amelyik - nem beszélve a bőrgyógyászati dolgokoktól, sok borotválási pörsenéstől - valamilyen módon nem teszi lehetetlenné a nyalást és a frikciós mozgást, az szép. Ha baba, ha saláta. Lehet egyik jobban preferált, mint a másik, de szakító ok nem. 20., 30. indok igen, de igazi szakító ok nem.

39FHET

2019. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én még csúnya puncit nem láttam, de megnézném milyen a csúnya szerintetek?!
2019. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érdekel. Nincs csúnya punci.


28F

2019. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem számít a külseje. Sokkal fontosabb hogy vigyázz rá. Legyen ápolt, és jó illatú. Na és persze egészséges. :)

Milyen hibákra gondolsz egyébként?

2019. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

mindegy a férfiaknak milyen a punci, csak megkapják.

Szakítani sem a puncid miatt fognak, hanem

ha nincsen szex,

ha nincsen kaja

ha nem hagyod őket békén

Ha ez a három megvan otthon: kaja, szex, békesség, akkor a férfi mindörökké kitart melletted :D

42F

2019. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya punci nincs csak igénytelen na az kivétel!

Jó is lenne finom puncit kényeztetni...!

2019. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!