Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfikat tényleg nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfikat tényleg nem érdekli hogy néz ki a punci? Csak beteszik és kész?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen punciba mártogatják? Ezt olvastam itt gyakorikérdéseken. Ez igaz?

2019. júl. 5. 21:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamennyire szamit milyen a punci. Mert van amilyenre kulonosen gerjedek, es en sokat szoktam nyalni, imadom. Ezert nem mindegy hol idoziksokat a nyelvem :)
2019. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem má mindegy. Meg kéne vki dgni az se lenne baj ha nő...
2019. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 exronin ***** válasza:
32%
Te gyerek, akár még meg is köszönheted a válaszokat...
2019. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
én sosem voltam kibékülve a sajátommal, mindig rondának tartottam. viszont az évek során elég sok férfival szexeltem és soha senki nem mondta hogy ronda, vagy akármi, mindig örültek neki. kibékülve nem vagyok most sem vele, de hát ez van. férfiaknál is halottam hasonlót, mármint hogy nem tetszik neki a saját pénisze.
2019. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%

"Megmondom őszintén eddig én is ezen agyaltam, hogy zavarja e oket, ha van némi szőr vagy csak csupaszon szeretik. De ahogy olvasgattak itt a kommenteket azt lehet leszűrni, hogy nagyrésze nem is foglalkozik ezzel.."

Nem attól függ hogy szép-e hogy kicsit szőrös-e vagy sem! Agyatlan nők...

2019. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy néz ki a punci.


Ha nem tetszik el tud menni a kedvem.

2020. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!