Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma mértem le először a farkam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mértem le először a farkam. Szerintetek ez jó méret?

Figyelt kérdés

Ha a vonalzót a farkam fölé rakom, és a csontig nyomom (ha jól tudom így a szabályos) akkor 15-16 centi között van.

Még sajnos nem használtam, és 20 éves vagyok szóval nem fog már változni.

A kerülte 13 centi.


2019. júl. 5. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem csontig kell nyomni, a nőnek sem tudod addig.
2019. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én valahol azt olvastam, de igazából vékony vagyok, szóval nincs ott zsír.
2019. júl. 5. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem 20-22 évesen ugyanígy mérve 15-16-17 volt és sokkal vékonyabb volt mint 4centi.Akkoriban nem is foglalkoztatott annyira.Bele voltam bolondulva a pecázásba meg a súlyzózásba.

35évesen körbe pont 12centi volt a hossza felénél,passzentosan rátekerve és belazítva sem tudtam 12.5nél nagyobbnak körbe megmérni.

Most igencsak elmúltam 40 és ugyanígy mérve erősen csontig nyomva 19-19.5 és körbe 12.45 ha beindul 13 is.Nyugalmiban is sokkal lejjebb lóg és teltebb szélesebb lett.Régen 17-20évesen a markom(9cm)érte végig most marok plussz makk 12-13 nyugalmiban.

Nem tudom miért történt de a szex nővel,a használat,péniszfejő gyakorlatoktól de megváltozott.Amúgy meg átlag rövidebb nőnek a végét 13centi mélyen érzem,ilyenkor hátulról nem tudom rendesen tövig rakni,de van hogy elölről sem.A tövénél jócskán kinn van jó pár centi.Akivel passzolok ott valahol 16-18 között vagyok benn.

Az erekciót kell fejleszteni akkor jobban felmered.Melegvízzel történő masszírozás,fejő gyakorlatok segítenek.Még kis srác koromban a Káma Szútrában olvastam.Már akkor azt gondoltam,biztos hülyeség de lehet benne valami.Keress rá a PeGym-re.

2019. júl. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most mértem le a kedvedért és 24,1 cm hosszú a farkam. A lányok még nem panaszkodtak.
2019. júl. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 24.1cm? 6nővel voltam életemben,de csak 2ben fértem el rendesen.Nade 24?Az valami hűha.Petrencés rúd.Pónicsődörnek van ekkora.Bár láttam videón ahogy..szóval valamelyik nő bírja,élvezi. Volt tanáromnak 21.5 van.
2019. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 21.6 cm.

Bibiii, én nyertem.🙌🙌🙌

2019. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém csak 19,8 :(
2019. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Szia De hogy simán a tövétől felülről a hegyéig ennnyi ami látszik vagy ugyanígy a tövétől csontig benyomva a hegyéig ennyi?Mindkettő eléggé szuper sőt.Nekem benyomva 19.Használatban 17-18 bejutok.
2019. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!