Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem kipróbálni a kikötöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem kipróbálni a kikötözős szexet? 21/L

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon izgat,de nem bízom az emberekben,és félek ha kikötöz bármi beteg dolgot megtehet velem. Mit tegyek? :(

2019. júl. 6. 21:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan férfit akiben megbízol, mást nem igazán tehetsz.
2019. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Legyél bizalommal, és előre tisztázzátok a szabályokat.

Van kivel?

2019. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1,#2 Az a baj h betegesen paranoias vagyok,tehat meg a paromban sem tudnek megbizni. :(
2019. júl. 6. 21:44
 4/32 anonim ***** válasza:
10%
jól teszed. ha én kikötöznék egy lányt, biztos finoman megvágnám a bőrét többször , hogy lássam hogy folyik le a vére. majd szépen elkenegetném a bőrén a vért sőt meg is kóstolnám. engem a vámpír szex izgat nagyon.
2019. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Van párod akkor? Miért nem bízol meg benne?
2019. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez ilyen, az élet lemondásokkal jár, én sem merek 2.0 pdtdi motoros VAG konszern autót venni pedig jó, kiváló csak konstrukció hibás a Simens porlasztva adagoló miatt ezért nem veszek, holott szeretnék, de ott is a bizalmatlanság játszik.... ez van.


21/F

2019. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
És ha te először kötöznél ki valakit?? Ha gondolod írj..
2019. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
MI van ha kikötöznek és otthagynak majd fegyvert meg drogot dobnak melléd és kihívják a zsarukat? Na ügye!!!! szóval kedves #7 ne nagyon kötöztesd ki magad.
2019. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Akkor irány a pszichológus előbb, ha paranoiás vagy az emberekkel szemben.
2019. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

El kell gondolkoznod a bizalmatlanságodon és az okán.Talán még nem rég óta vagy együtt a pároddal és nem ismered igazán.

Én is bizalmatlan természet vagyok, de a legtöbb exemről nem feltételeztem volna, hogy bármilyen helyzetben is ártani tudna nekem legfőképp nem a szexben.

2019. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!