Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó lenne ha igy csinálnám?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ha igy csinálnám? Párommal szeretnénk kipróbálni a kikötözős szexet. (többi lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem lányként nagyon izgat a gondolata, hogy szex előtt kikössem a párom az ágyhoz. Volt már, hogy mondtam neki poénból, igazából félig-meddig komolyan, és sosem volt vele baja. Az elképzelésem a következő: Megkérdezném, hogy megköthetem-e a kezét. Ha igent mond, akkor utána elkezdem kényeztetni, simogatom, orál stb. Azonban én ennyitől nem nedvesedem be annyira, így arra gondoltam, hogy egy 69. Barátom szereti ezt a pózt, de nem tudom mennyire venné ki hülyén magát ha csak úgy előzetes bejelentés nélkül ráülnék. :D Es itt akadtam el egy kicsit. Vagy kérdezzem meg szeretne-e 69-ezni? Egyikünknek sincs még ilyen jellegű tapasztalata, de engem nagyon izgat ezért kérdem. Köszönöm szépen!



2017. szept. 16. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én adnám ha ráülnél az arcomra szóval szerintem csináld 😀
2017. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szöveg első felének semmi köze a másodikhoz. most azt akarod TŐLÜNK megtudni hogy hogyan kötözd ki vagy azt hogy rá merhetsz e ülni az arcára?

ami alatt leírtad ezt a kérdést pont odamehettél volna hozzá és két csók között megkérdezhetted volna hogy izgatná e ha ráülnél az arcára.

megint gyerekek tesznek fel komolytalan kérdéseket ....

2017. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Távkapcsolatban vagyunk 1,5 éve lassan, igy kb két hetente tudunk egyuttlenni pár napot, nincs lehetőségem ezt igy megkérdezni direktbe. 19 vagyok, párom 24, nem hiszem, hogy olyan gyerekek lennénk, bár ez is relatív.
2017. szept. 16. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tartsd oda neki. Roppant izgató, ha érzem, hogy a nő szeretné, ha kinyalnám. Emiatt kár lenne kikötni... Annak akkor van értelme, ha azon akarsz élvezkedni, hogy felizgatod, de nem engeded elélvezni. A vége nagy spricc szokott lenni.
2017. szept. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan kötözd ki kezeit feje felett ágyhoz, esetleg még lábait is, és ülj rá, izgasd te is de ne engedd elélvezni. Én tuti ezt tenném párommal :)
2017. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!