Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a jó szex? Ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó szex? Ki hogyan fogalmazná meg?

Figyelt kérdés

Mi az aminek teljesülnie kell feltétlenül ahhoz hogy azt mondd "ez az ember jó az ágyban"? Mit vártok a szextől?

Férfiak és nők válaszát is várom szexuális orientációtól függetlenül.

Nekem például akkor jó a szex ha van benne orális szex és főleg az a "nagy attrakció" nem pedig a penetratív szex. Ahol nem kell mindenféle kitekert pozícióban ugrálni hanem egy nagyon chill élmény az egész.



2019. júl. 7. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex olyan, mint Soros Gyuri bácsi..jelen van mindenütt a szelleme, áthat mindent. F, 37
2019. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami után még a szomszéd is rágyújt egy cigire.
2019. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent.
2019. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mocskos és gátlástalan. :D
2019. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem a kölcsönös kielégülést jelenti.

Hangulattól függ.

Vadat is szeretem,de az érzéki szeretkezést is.

2019. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az igazán jó szex feltétele, hogy emberként is vonzzon a lány, ne csak szex-állatkaként tekintsek rá. Emellett fontos, hogy kölcsönösen kívánjuk egymást, és teljesen fel tudjunk oldódni, levetközni a gátlásainkat. A megjátszást utálom, és azonnal észreveszek minden mesterkélt gesztust, ezért csak akkor szeretem a szexet, ha maximálisan őszinték a mozdulatok, a hangok, természetes minden részletében. Fontos a rajongás szintű testi vágy, hogy elmenjen az eszem az illatától, az arcától, az alakjától, a szépségétől. És persze nem árt, ha ez is oda-vissza működik.


Általában igénylem a hosszas pettinget, szeretem, ha élvezi a lány a kifinomult és érzéki játékokat a testével, ha imádja a nyelvemet érezni, és ha nem akrobatikus pózokról álmodik, hanem az önfeledt gyönyörről. Az egyik legnagyobb öröm számomra, ha egyszerre élvezünk el, ez eddig egy exbarátnőmmel sikerült, vele szinte mindig.

2019. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, kell hozzá a kémia, és egy hosszú előjáték, ami nem az ágyban, hanem agyban indul el. A pillantasok, az érintések, amikor már jó ideje lóg a levegőben, hogy kívánjuk egymást. Így mire odajutunk, annyira fel van izgulva mindkét fél, hogy kb egymásnak esős-ruhaletèpős szex lesz. Ez nagyon izgalmas, az exemmel ez pl nagyon jól működött.


Az is fontos, hogy kölcsönös figyeljünk egymásra, és merjük kommunikálni, hogy mi és hogyan esik jól. A szexben nincsenek tabuk, beszélni kell róla, hogy mindenkinek jó legyen.


30/N

2019. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyon fontos h ket emberkozt szexben nics se tabu se ciki dolog, es ha mindenkepp kommunikalni, hogy mit szeretnel es mi esik jol...
2019. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Synesztro ***** válasza:
31/F Szeretem, ha működik a kommunikáció, nem esem kétségbe, ha például rám szól menet közben, hogy ne haragudj, de mondjuk váltsunk már pózt, ez nekem nem jó. Ne tűrjön el semmit, és ne csináljon semmit kényszerből. Legyen annyi önbecsülése, hogy ő is a kölcsönös jóra hajt, mint ahogy én. Szeretem, ha eltudom vinni, de volt már olyan, hogy kifejezetten kérte, hogy ne. Ok, akkor nem és kész. Nem ragaszkodom minden áron az extrém dolgokhoz sem, ha engedi máshol, vagy elmehetek mondjuk máshol, orál stb. játszik, akkor ok, ha nem, akkor nem. Jobban szeretem a kicsit tempósabb, dinamikusabb szexet, mint a lassú, érzéki romantikusat. És szeretek pózokat is váltani. Valamiért nagyon bezsongat, ha közben csókolózunk, és imádom, ha egy nőnek szép lába van, amin végig simíthatok. Tart ameddig tart, ha neki nem volt jó, nekidurálom magam újra, 2 menetet 1másutánban, még le tudok tolni. A nő legyen átlagos szépségű, de természetes, engem már egy műcicivel is ki lehet kergetni a világból, és nem kell, hogy tele legyen mindenféle karikával. A kicsit húsosabb vádlijú nők az abszulúte gyengéim, de sajnos van egy nagy átkom. Egyszerűen, még egy éjszakás kalandban is nehezemre esik elvonatkoztatni attól, ha egy nő iszonyúan szép, de holt zokni agyilag. Akkor aztán tudhat ő akár milyen kétkezes mély torkos glü glü kombót, menjen és mutassa be máson.:S:D:D:D
2019. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 orton ***** válasza:
0%
A jó szex annak a határán van, amiből bírósági ügy lehet.
2019. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!