Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy fenekeltek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fenekeltek?

Figyelt kérdés

Milyen tipusu fenekelest alkalmaztok?( erotikus, bunteto, role play )

Mennyi utest illetve milyen eszkozoket hasznaltok?

Szabadon vagy megkotozve?

Volt, hogy a baratnodet csak ugy a terdedre fektetted es erosen elfenekelted? 19L



2019. júl. 7. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mikor mire van igény. Szituáció függő. A felsoroltak közül bármelyik és bármikor előfordulhat. Én eszköznek leginkább a tenyerem használom. Azzal egyszerre lehet csapni és utána simogatni...

48Ffi

2019. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Tenyérrel, bőrklrbáccsal vagy lovaglópálcával. De csak ésszel...
2019. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

erotikus, szerepjátékban, büntető

tenyér, pálca, öv, fadeszka, kötél

térdre fektetve szabadon, szabadon kutyában, megkötözve bárhogy, csak feszüljön

igen


de csak addig, amíg örömet okoz neki!


42/F

2019. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezemmel picit, de csattanósat hogy remegjen az a popsi :P Sosem szoktam nagyot ütni,de ha megütöm utána mindíg adok rá egy csókot. Aztán megyek bentebb is :P Szeretem az ilyen játékokat,főleg a fürdőszobából mikor végeztünk a közös fürdéssel :P ...

F26

2019. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Játékosan ,erotikusan ne legyen erős de azért csatanjon a popsin !Pucsitva vagy ha hanyatfekve volt rá példa majd bentebb tévedtem...!
2019. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel! Eszközzel csak akkor ha kimondottan ezt szeretné a lány!
2019. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Amikor ilyen történt előre nagyjából meg volt beszélve. Tenyér mindig volt, de mellette pálca, nadrágszíj, fakanál stb. Térdre nem igazán volt fektetve. Csak ágyra, vagy asztalra. Esetleg egy mennyezeti kampóra fellógatva a kezeinél fogva
2019. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a partnerrel kölcsönös bizalomban megbeszéltek szerint.Tenyérrel vagy övvel, a fokozatosság elvét betartva az adott helyzettől függően, erotikus, büntető, nevelő célzatú is lehet( pl. szerepjátékban) .

48 F

2019. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerepjáték. Megbüntetem! 3 pálcaütés! Ráhajol a fotel háttámlájára, szoknya a nyakba, bugyi le térdig, ütéseket számlálja.

Vagy kemény büntetés, meztelenre vetkőzik, rákötöm a dohányzóasztalra, és pálcával az előre meghatározott és vele közölt mennyiségű ütést kapja.

Igen volt hogy rendetlen diáklány, a térdemre fektetem, rakott kockás miniszoknyát felhuzatom, a fehér pamutbugyit letolni, és kézzel pirosra verni a popsiját.:-)

2019. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőim erotikus fenekelést kaptak (kap) tőlem. Legtöbbször háttal, lovaglópózban, imádom azt is mikor saját fenekét csapkodja a fakanállal és közben lovagol. Néha hátulról kutyapózban (előző barátnőm így szeretett elélvezni), néha a térdemre fektetem.

Több részletben szoktuk, ameddig bírja. A fakanalat kedvelem, mert a kicsi csípős és nem hagy nyomot, a nagyobb akár szép lila kört is rajzolhat, a bőrt kíméli és jól körbe lehet vele járni a popsit. A legedzettebbeket is meg lehet táncoltatni, ha egy pontra osztunk gyorsan néhányat. Ha meg csendben kell maradnunk, előkerül a fél méter hosszú 6 mm-es bükkfa csapanyag (barkácsboltban lehet kapni) és azzal csíkozom a popót. A barátnőm azért a fakanálra szavaz.

Korábban nem próbáltam a kikötözést, most meg nem annyira kedveli a parterem.

Egyszer kétszer, ha a térdemre fektetem, akkor azért rendesen meg szoktam dolgozni a biztonsági szóig.

2019. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!