Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival mi a legveszélyesebb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival mi a legveszélyesebb?

Figyelt kérdés

Jól gondolom hog kinyalni, mert akkor hpv - > szajrák?

Natur francia mennyire gázos? Péniszen azért nagyon kicsi az esely a ráknak, ugye?

Nem sértődnek meg ha nyalod ki?



2019. júl. 7. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Drágák

Én szoptatni szeretem őket gumi nélkűl eddíg nem volt gond

De kinyalninem tudnám még ha ő fizetne se..

2019. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Hpv- s punci?

Az látszik ha olyan, nem? Szemölcsös haaz, rosszul tudom?

2019. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Rák egy tünet, azt nem lehet elkapni, az a hibás torzult sejteket jelenti. Ha ennyire nem megy a biológia akkor fejleszteni kellene a tudásodat, de látom szexuális kifejezések mennek, persze ember is végső soron ösztönlény csak van hüvelykujja.. lényeg, ha nem akarsz fertőt használj óvszert, kinyalásnál meg nejlon zacskót, kicsit sem néz bugyutának.... max. kapsz egy szkafandert.. esetleg az nem jutott eszedbe, hogy megbízhatónak tűnő partnert keress ha már ilyen félelmeid vannak? ( persze szifilisz, meg egyéb gomba , hív, és egyéb dolgok lehetnek, kvázi nem alaptalan a félelmed ) .


21/F

2019. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Feleségül venni.
2019. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es

Sajnos nem. A barátnőmet két éve megfertőzte az ex pasija.

Még mindig gumival csinálják, mert már tünet mentes, de fertőző.

2019. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A stricije, főleg ha ott is van. :D
2019. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Uhhh. Az kemény. :(
2019. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, én 2 hónapja voltam együtt az exemmel, mikor előjött neki a hpv tünete, pedig akkor már 8 hónapja volt utoljára az exével, aki megfertőzte. Nagy szerencsém, hogy használtunk óvszert és így nekem nem adta tovább.

Amúgy ha nem az út szélén szeded fel, hanem valami megbízhatóbb helyen keresgélsz (rosszlányok mondjuk), akkor kisebb az esélye egy fertőzésnek mint egy alkalmi kalandban.

2019. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a legveszélyesebb ha nem fizetsz!
2019. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kirabol és még meg se baszhatod ....
2019. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!