Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti verettétek már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti verettétek már ki prostival? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Én huszonéves vagyok, és elmentem a Rosszlányokról egy 40-es éveiben lévő nőhöz.


Nagyon jó élmény volt, gondoskodóan végigmasszírozott, beszélgettünk az életről, miután elkezdte verni nekem inkább a női test működésére terelődött a dolog, beszéltünk a szarásairól meg a menzeszeiről, miközben a popsiját simogattam. Együtt fantáziáltunk Szulák Andreáról, és beszélgettünk sci-fi témákról is pl. milyen lenne, ha egy űrlény a csápjával tökéletes puncit szimulálna egy férfi farkának.


Elélvezés után még volt időnk összebújni, a mellei közé dugtam a fejemet és a haját meg a popóját simogattam, ő meg pozitív dolgokat suttogott a fülembe.


Összesítve nagyon jó élmény volt. ;)

2019. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam,a barátnő feeling volt a legjobb benne,mikor megtudta h szülinapom van tortával várt!
2019. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
#1, Na elmész a p...ba az Űrgammák kamu troll fantáziáiddal :D
2019. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
#1 XDD. En voltam anno prostinal,vmi 65 eves volt a no. Aztan mikozben verte elkezdte mondani,hogy mindig legyunk pozitivak,O mar ugyis elcseszte az eletet XXDD Akkorat rohogtem akkor XDD
2019. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

#3 Pedig tényleg megtörtént, és egyébként nagyon sok magyar nő, még a prostik is, szeretik a sci-fit.


Inkább Amerikában jellemző ez, hogy sok nő minden tudományos dologtól undorodik.


Az anyukám is nagy sci-fi rajongó.

2019. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
#5. Ja persze, jó sztori volt...de ne nézz már ennyire ostobának minket.
2019. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
#5 Ne foglalkozz veluk. Nekem azt sugtak a fulembe hogy: Marika neni urhajos volt csak ink. prostinak ment
2019. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem a groteszket, és ti fullba nyomjátok a groteszket, jók vagytok báttyák!!


Nem merek prostihoz menni, félek a herpesz/egyéb más fertőzésektől még kezet fogni sem szeretek.


21/F

2019. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#8 Eléggé germofób vagy, a valóságban azért nem terjednek ilyen könnyen a fertőző betegségek.


Közmunkás ismerősöm például elég sokszor talál beszart gatyát és bugyit is kukákban, látja hogy kidobás előtti gyorséttermi tálcákba sokszor mindenféle társadalmi rétegből származó férfiak és nők is beleköpnek, a gyerekeik használt pelenkáit is szanaszét hagyják.


Ha olyan durva lenne a fertőzésveszély, akkor mostanra az egész ország hányna-fosna és nem tudna bemenni dolgozni, de láthatólag mégis működik minden, legalábbis alapvető szinten.


Nem azt mondom, hogy a modern orvoslás hülyeségeket mond, de azért vannak dolgok amiket túllihegnek.

2019. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Minek költenék ilyenre, amikor tök ugyanaz az érzés, ha nem ő csinálja?
2019. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!