Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 évesen szűz vagyok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen szűz vagyok mit csináljak? Mindenki kinevet aki megtudja barátnőim is.

Figyelt kérdés
Szüleim tehetnek róla. Nem hagytak engem fiúkkal beszélgetni soha. Ha meglattak kiabáltak velem és most akarnék de nem tudok fiúkkal baratkozni
2019. júl. 8. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyél sok sajtot mert az egészséges!

Amúgy a pasik nagy része egy fej nélküli véres torzót is megdugna, úgyhogy te sem maradsz faxx nélkül.

2019. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Valamilyen szinten értem a szülőket, hogy féltik a gyereküket. Ha belegondolsz ebbe, nem haragudhatsz rájuk, bár lehet hogy kicsit túltolták ezt a tiltást, mert az ismerkedéssel is bajuk volt.


Ezek szerint te nem szeretnél komoly kapcsolatot... ha azt akarnál, akkor nincs értelme hogy zavarjon ez a dolog, mert egy komoly férfi ezt inkább értékelni fogja.

2019. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Keress új barátokat.


Baráti társaságban köztudott, hogy fehér a májam de eszembe nem jutna piszkálni a 20pluszos szűz barátaimat. Az ő dolguk, legyen az oka bármi.

2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:

És mi lenne akkor ha kicsit levetkőznéd a gátlásaidat és kilépnél a Szülői konfortzónából...

Ez nem lehet 25 évesen kifogás hogy nem engedték a szülők... Valójában te sem nagyon akartad

2019. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki kinevet azért mert szűz vagy az egy idióta.

Ne a szüzességedre koncentrállj, hanem az udvarlókra.


29/f

2019. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálj! Állj végre a saját lábadra! Engedj a vágyaidnak, mert az is kell a boldogsághoz! Kezdésnek pl beszélgethetnél az itteni privát üzenetek küldőivel!
2019. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, próbáljuk meg elkezdeni az elejétől.

Beszélgetünk? A többi meg vagy alakul, vagy nem.

2019. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lessz ez még igy se
2019. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, és gyere össze egy normális fiúval. Én is sokáig szűz voltam, egészen 24 éves koromig. Összejöttem egy lánnyal és azóta is vele vagyok, nem röhögött ki.

Ha érdekel, hogy mi történt, akkor elmesélem, de nem itt.

2019. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!