Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szerelmemnek a merete nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek a merete nem tul nagy. Hogyan kozoljem vele, mondjam neki, hogy esetleg csinaljon valamit vele, mert akkor kenytelen leszek szakitani?

Figyelt kérdés
Hallottam van arra,egy edzes terv.odaszeretnem msjd elkuldeni,,hatha erosofik illetve no.

2019. júl. 8. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
🤣
2019. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
82%
Kicsivel is lehet nagy cirkuszt csinalni 😉
2019. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Megmondhatod neki, hisztizhetsz neki, ígérgethetsz neki, de NEM létezik olyan módszer, ami növelhetné a méretét.
2019. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindenkinek lehet 20-25 centis kobrája 😀 Kicsit tudni kell használni..😉
2019. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Azigen, csori srac

Mekkorahoz vagy szokva amugy?

2019. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nsgyobb kene,,
2019. júl. 8. 21:59
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Tornáztatni kell a vaginádat, szűkebb lesz és nagyobbnak fogod érezni. Ezt a nőknek kell megtenniük, a férfi a méreten NEM tud változtatni!

A nő pedig tornával a szülés után is szűkké tud változni! Csak tornáztatnia kell!

2019. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem mindenkinek lehet nagy, ez igaz. De a kérdezőt is értsétek meg, ha neki túl kicsi és nem élvezi akkor ez van. Neki is lehetnek vágyai, igényei.

Ahogy előttem is írták nagyobb nem lesz neki akármilyen edzésre is küldöd, szóval vagy nyitott kapcsolatban éltek tovább és engedi hogy másokkal is lefeküdj mellette (ha szeretitek egymást, neked csak szimplán nagyobbra is igényed van, ez is megoldás lehet), vagy szakítasz vele és keresel mást.

Beszéld meg vele, az lesz a legjobb és együtt eldöntitek hogyan lesz a legjobb.

2019. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

És csodálkozunk, hogy egyre több a meleg amikor ennyi agyatlan 3,14csa van.

Ezt nőként írom.

Ne az övét nyújtsd! A magadét férceljed összébb😡

2019. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom. :( Az én volt párommal is ilyen problémák voltak. Nagyon igyekeztem, igyekeztünk, de a folyamatos szexuális csalódásokra ráment a kapcsolatunk. hiába imádtuk egymást.
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!