Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szerelmemnek a merete nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemnek a merete nem tul nagy. Hogyan kozoljem vele, mondjam neki, hogy esetleg csinaljon valamit vele, mert akkor kenytelen leszek szakitani?

Figyelt kérdés
Hallottam van arra,egy edzes terv.odaszeretnem msjd elkuldeni,,hatha erosofik illetve no.

2019. júl. 8. 21:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán mekkora az a nem túl nagy? :D
2019. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
nem tudja megnövelni de ha fiatalko vagytok akkor még nőhet neki viszont annyit tehetsz hogy intim tornával kicsit szűkebbé tudsz válni van aki rászorítni is megtanul ő viszont nem tudja megnövelni létezik férfi intim torna is de azzal csak keményebb és/vagy hosszabb ideig marad kemény nem fog nőni mert nem is izom építi fel a péniszt hanem egy olyan szövet ami vérrel megtelve megkeményedik.
2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Ekkora hülyét Istenem.

Remélem kamu az egész. Hogy lenne már a f*rkára edzésterv.

Nem tud vele semmit sem csinálni, de kérlek szakíts vele, h megszabaduljon egy ilyen eszetlen tyúktól.


L

2019. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 StevenUp ***** válasza:
88%

Két dolognak örülök igazán ahogy ezt a kérdést olvastam

Annak hogy nekem nincsen kisbré komplexusom

A másik hogy ilyen nőt mint te nem sodor az életembe a szél :D

2019. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Uramisten 🤦‍♀️ Ha szereted ilyenért nem szakítasz basszus!

N

2019. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
55%
Hat dragam, nok szegyene vagy. A szexet merettol fuggetlenul lehet elvezni amennyiben szerelembol van :/
2019. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, nagyon hamar szakítasz vele, hogy minél gyorsabban találhasson egy szerető lányt.
2019. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hosszabb kellene vagy vastagabb? Mert ugye ez sem mindegy! Mit szeretsz? Ha nyom vagy ha feszít? ;-)
2019. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem pölö rövid hüvelyű,ráadásul nem nyúlós féle nővel fáj a szex.Egy ötcenti kinn volt a tövénél.De volt olyan is hogy hiába tudom a köldökömbe beledugni kellett volna még 3 centi.Értsétek meg mindenki máshoz passzol.Nem beszélve az étvágyról.
2019. júl. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Biztos mikrofütyije van szegénynek.Valamelyik cuki jutuberka megmonddotta:Ha 7,75cm nél nagyobb az nem kis farok.

Tessen a férfiember fejő gyakorlatokat végezni.Na de ha van neki ilyen egy markából a makkja épp kiáll,ilyen japán 11-13centis szerű szerszámja és a hölgynek meg a kedvenc 16centis dildója tövig csusszan féle,tipik kaukázusi fehér nő akkó mindegy.Főleg ha attól élvez el ha tövig tolják.Cirkuszolhat a kis bohóc ha a sátor végében az orosz lányok barlangja végét csak a kertészfiú dorongja tudja feszíteni.

2019. júl. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!