Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is a méretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a méretem miatt nem élvezett el a lány?

Figyelt kérdés

Még sosem tudtam a csúcsra juttatni egy lány sem.

Szerintetek az a gond hogy rövid?

14 a hossza és 4.2 széles.


2019. júl. 8. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 13 hosszú és 4 vastag. Simán ki lehet elégíteni vele bárkit. Letesztelve.
2019. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A baratome nem sokkal nagyobb megis kitud. Hasznalni kell tudni
2019. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
ne csak tologatásból álljon a szex.... legyen egy tartalmas előjáték változatosság elég nagy erény ha van kommunikáció hogy ne a kisujjadból kelljen kiszívni mit szeret a másik dugásnál ha olyan a póz hogy engedi izgasd a kezeddel a csiklóját is stb stb használd a fejed tanácsot ne kérj még szűz vagyok. :D
2019. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 StevenUp ***** válasza:
50%

ma 22:18


Mégis jobb a ràlátásod a dologra mint pár agyatlan "már nem szűz" fiúnak és lánynak...


Nem tudom ki vagy de Respect...

2019. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én már elég sokszor a csúcsra juttattam úgy lányt, hogy gatya volt rajtam és elég volt csak a nyelvemet használnom.

Szóval nem, nem a méreted miatt nem élvezett el, hanem amiatt, mert nem tudtad kellően felizgatni és egy megfelelő technikával kivégezni.

2019. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 13 centi és eddig mindenkit sikerült kielégítenem, még azt a lányt is, akinek érezhetően kicsi lehettem, mert bedugtam és harangoztam benne, hamar rájöttem és másképpen mozogtam. De csak ez egyszer fordult elő, ha nekem sikerült, akkor neked is kellene.
2019. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!