Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti lefogjátok a lányt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti lefogjátok a lányt, ha nagyon erős orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Pl. ha nyaljátok, és nagyon remeg a lába vagy vonaglik a teste?
2019. júl. 8. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Így van. Persze ez attól függ, hogy ő ezt élvezi-e, vagy ilyenkor kellemetlen neki, ha folytatom a nyalást.

Amennyiben élvezi, akkor pont annyira tartanám, hogy rendesen tudjam tovább nyalni

2019. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én igen, nem szeretem ha a gyönyör pillanataiban elugrál a nyelvem alól.
2019. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen mint ahogy irtad a lábát fogtam ...!
2019. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Én hagyom had élvezze :) Ha tudom még fokozom tovább amíg nem sikít :D ... Néha ezt is sikerül elérni,dehát ez a lényeg hogy jólérezzük magunkat.

F26

2019. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem nem! Inkább fokozni próbálom az élményét!
2019. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha a lányt kifejezetten ez izgatja, és fokozza az orgazmusát?
2019. júl. 8. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Előszörre azt hittem, jó lesz, ha lefogom, és nem dobálja magát. Kiderült, hogy nagy tévedés. Azóta nem aggódom, hogy elugrik a nyelvem elől, és kiderült, hogy így nagyokat élvez.
2019. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez izgatja, akkor bilincs a kézre és a lábát lefogom. Utána magkapja a magáét! ;-)

Rövid szünetekkel 3-4 esetleg 5 orgazmus...

2019. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, valamennyire, de inkább felveszem az ő tempóját. Muszáj, mert párom is túlságosan mozog amikor csúcs közelben van és ha megállok vagy ellök véletlenül, akkor a csúcs is eltolódik
2019. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a seggét markoltam így legutóbb. Még nagyobbat élvezett. Neked ez elég lenne? Vagy két vállra kell fektetni?🙂
2019. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!