Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy tényleg lány küldte a meztelen képeket?

Figyelt kérdés

Van instán egy lány, akinek van fent kb 20 képe, de egyiken sem látszódik az arca (teljesen). A neve ami meg van adva az alapján nem is találtam egyáltalán senkit facebookon.


Képcsere keretein belül küldött előre képeket amin látszik az arca is. Én még nem viszonoztam, mert elbizonytalanodtam, hogy tényleg igaz vagy kamu. A képei között van egy amin a háttérben lévő épületen van egy magyar zászló.


A képeknek amiket küldött mindnek 640x1137 a mérete. Mindegyiknek ennyi szóval nem hiszem, hogy körülvágta volna.


Google képkereső nem találta egyik feltöltött és küldött képét sem. A képeken amit küldött nincsenek rajta az ékszerei ami a feltöltötteken viszont igen. Fürdőszobában vannak a küldött képek lehet, hogy ezért.


A követői között szinte csak olyan csajok vannak, akik bevállalós képeket tesznek fel (a legtöbb szerintem fake acc), illetve lezbikus oldalak. Nincs ismerősére utaló profil a követései között aki alapján utána lehetne járni.


A profilját és a képeit nem küldöm el senkinek, hiába írjátok.


A leírt információk alapján segítségeteket kérem. Szerintetek kamu? Hogyan lehetne kideríteni, hogy igazi vagy kamuprofil, anélkül, hogy számára kiderülne hogy mi a célom?



2019. júl. 8. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány, aki kb ismeretleneknek intim képeket küldözget, kamu. Ennyire egyszerű. :)
2019. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy normális lány nem küld meztelen képeket!

N

2019. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jsbsnaj ***** válasza:
100%
Szóval akkor csak en vagyok enyire konyuveru... Mert h en mindenkinek küldök
2019. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Momo momo
2019. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!