Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen volt meglátni először a barátotok péniszét?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban, komoly kapcsolatra gondolok és nem egy éjszakásra. Milyen volt meglátni a barátotok péniszét? Az volt amire számítottatok, vagy meg lepődtetek? Lankadva vagy állva látatok először,hanyadik randi láttátok meg? saját és a baráttok korát is írjátok le légyeszi

2019. máj. 19. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

A harmadik randin szeretkeztünk először, mereven láttam meg, nem volt semmi "meglepetés" mert előtte az első két randin is éreztem őt ruhán keresztül is, kb tudtam mire számíthatok :) (ettől függetlenül a látvány élőben nagyon izgató volt!)


28/N

2019. máj. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én amikor megláttam,nagyon meglepődtem,mivel elég nagy van neki. Félizgalmi állapotba volt tehát még nem állt fel neki teljesen.Kicsit megijedtem es kicsit izgatott is. Nem emlekszem hanyadik randi,de ismertem mar egy ideje. Ő 19 én korom nem ide való
2019. máj. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Fura volt .

Már merev volt.

Érdekes ez a mit is kell vele csinálni érzés?

Én 25

Ő 33

2019. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
Nekem tetszett. Kissé görbe neki, ilyet azelőtt nem láttam.
2019. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Izgalmas volt. Már fogdostuk egymást randin előtte. Akkor is éreztem hogy nem kicsi van neki.
2019. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mielőtt szexeltünk már fogtam a farkát a nadrágjában így tudtam mekkorára számíthatok. Amikor először láttam merev volt, gyönyörű farka van, pont olyan mint ami a kedvencem.
2019. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Előzőhöz: 26 N-F
2019. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó volt meglátni

Ruhám keresztül éreztem hogy nagy van neki se meglepődtem amikor megláttam kicsit megilletodtem

Nem emlékszem már hanyadik randi volt

Merev állapotban láttam ☺️

Én 24 ő 26

2019. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért pontoztátok le az én válaszomat,ez így történt. Melyik része volt a hihetetlen,hogy nagy van neki? Tényleg nem értem
2019. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hónap járás után láttam meg. Vetkőzés előtt volt bennem némi kíváncsiság, hogy milyen lesz. Aztán meglepődtem, mert metélt volt és nem számítottam erre. De nem volt vele semmi baj, mert jól tudta használni. Lankadtan láttam meg, de aztán hamar megmerevedett.
2019. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!