Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyi idő alatt mentek el a szopástól avagy mennyi ideig igénylitek az orális kényeztetést?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős a dolog, fél perc alatt el tudok sülni. Ha van időnk/kedvünk, félóráig is elhúzom.
2019. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
11: Ezt sosem értettem, hogy lehet ezt szabályozni, hogy mikor menj el?
2019. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szopásnál nagyon nem tudom szabályozni. Akkor el lazulok és hagyom, hogy a érezzem minden percét. Mikor valami nagyon jó, meg már közel járok az elélvezéshez, akkor jelzem a páromnak a levegő vételemmel, hogy el tudja dönteni, hogy hova engedje a spermát.

De ugyanez van ha kiveri, de azt utálom, mikor gyorsan csinálja, az a jó, ha játszadozik vele, simogatja, húzogatja, szopogatja.

Olyan is van, mikor már látja, hogy közel járok az elélvezéshez, akkor visszavesz, lassan csinálja, áttér a zacskómra stb. Ilyenkor akár 20-30 percig is eltarthat, de ilyenkor szándékosan húzza az időt.

2019. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát én szopástól meg ilyenekről csak nagyon kiéhezve tudok elélvezni legyen bármilyen jó a partnerem 😅😅😅
2019. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha SOS szopás van, akkor a nejem fél perc alatt el tud élveztetni. De van hogy félórát is elhúzzuk.
2019. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Bummer ***** válasza:
100%

Helyzet függő és a partner "módszertől".

Volt hogy fél perc, de egy óra is.

2019. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A lánytól függ. Amilyen sokáig csak lehet. F 41
2019. júl. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Ja és folytatnám :

Elélvezni (ez csak 30sec) elvileg bárkivel lehet, csak az a nem mindegy hogy odáig hogy jutunk el, mit élünk át és mit élvezhetünk a másikból. Na az a nem mindegy, de nagyon nem.

2019. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Voltam prostival akitől orált kértem. Megbeszéltük előtte hogy meddig tartson. Volt egy perc, és remegett kezem lábam, de volt olyan aki félóráig csinálta, de nagyon jó volt. Sok függ a partnertől. ha ügyetlen, béna, fogaz, akkor jobb minél előbb túllenni rajta.
2019. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ha egy zoldfulu szuz csaj oboazik akkor hagyom kicsit par percet oszt inkabb dugas de ha pl egy profi prostihoz mesz akkorpar perc alatt kiszivja a velodet is szoval kerdezo ha megtanulsz majd jol szopni akkor par perc alatt is kivegezheted a partnered!!!
2019. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!