Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki könnyen kapható?

Figyelt kérdés

A megismerkedéstől számított maximum egy héten belül lefekszik veled. De van, hogy még aznap este.

Lennétek-e párkapcsolatban ilyen nővel?

Zavarna-e, ha sok férfival lefeküdt már, illetve nem tartanál-e tőle, hogy könnyen megcsal, elcsábul stb..?

Vagy olyan nővel lennétek inkább, aki csak hónapok múltán képes megbízni valakiben annyira, hogy szex legyen belőle és nem bonyolódik kalandokba?



2019. júl. 9. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
meghúznám és ott hagynám. nem kellenek a könnyűvérű szukák.
2019. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

A könnyen kapható nők a Lotyok...

Vannak kivételek többen mondták lefekudtek egy hét után már boldog házasságban vannak ugyanazzal a szemellyel stb. stb.

DE szerintem nem normális első 1-2hetbe ha szetrakja a csaj a lábát...

barátnőmmel 3honap után fekudtunk le. Sokkal jobb volt így. Kicsit küzdeni érte és nem pedig rammaszott csak mint egy k_rva..

2019. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Nekem minden kapcsolatom úgy kezdődött.Szex orál,vagy petting.És nem zavart ha félre is lép a lány,csak őszinte legyen ne hazudgáljon.Sött még izgatott is,Mindig szerettem a könnyen kapható szexben bevállalós nőket szerintem egy kapcsolat is velük a legjobb.
2019. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

H sok férfivel, az nem érdekelne!

De hogy megcsalna, azt esélyesnek tartanám, nem stabil az ilyen nő, ritka aki igen... pedig én olyan vagyok - laza amúgy - akit még az sem zavarna ha a barátnője intim szalonban dolgozna, ahol meztelen kellene lennie, és másoknak kiverni... de szopás vagy dugás nem játszana, megérteném hogy ez a munkája, meg jól fizet, annyi még beleférne amit írtam, más biztos nem!

2019. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Szeretnék ilyen lányt.Kapcsolatra.
2019. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

A könnyen kapható nők is csak a fullos pasiknak könnyen kaphatók. Aki nem jó pasi azokat az ilyen nők egyből elhajtják. A jó pasik meg úgyis ott fogják hagyni ezeket a nőket, mert ők is csak alkalmi kapcsolatot látnak bennük, de másra úgyse jók.

A kérdésre a válasz, hogy lekúrnám amennyiszer csak lehet és ennyi. Kapcsolatra ők alkalmatlanok

2019. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem tetszenek a könnyen kapható lányok. Párom is hamar hagyta magát és már 10 éve vagyunk együtt.
2019. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ettől még nem könnyen kapható :). Viszont igen, ha gyakran váltogatja a partnereit, akkor nem tartós kapcsolatra való... de szexkapcsolatra meg pont hogy tökéletes - ha védekezik rendesen :).
2019. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kezdjuk ott,minden pasi konnyen kaphato..allandoan dugason jar az esze..akkor en is arra fogom hasznalni..masra se :)
2019. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
hogy a nők is akarhatják azonnal, akarhatják csak azt, akarhatnak bármit. megtehetik. lehetnek igényei.
2019. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!