Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány mennyire talál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mennyire talál könnyen szexpartnert, és mennyire diszkrétek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha egy lány szexelni akarnak veled és meg is történne, mennyire kezelnéd diszkréten a dolgot?
2019. jún. 9. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
teljesen
2019. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Könnyen találhat, a diszkréció viszont nyilván emberenként változó. Van aki dicsekszik van aki tud diszkrét lenni. Nekem volt több barátság extrákkal típusú kapcsolatom, sosem beszéltem ilyet ki mással mivel csak arra a 2 emberre tartozik. 29/F
2019. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon diszkréten, mert családom van. Konkrétan még a legközelebbi barátomnak sem mondanám el.
2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha akarja akkor teljesen diszkrét leszek. Van ilyen csaj? Én is szexelnék egész nap is, ha volna kivel.
2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel nős vagyok, így 100%-osan.
2019. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen! Sosem dicsekedtem ilyesmivel! Nem is híresültem el a nagy számról!
2019. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sose mondtam el, főleg, hogy sok olyan kapcsolatom volt, ahol a nőnek volt valakije.
2019. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A diszkréció nem az erősségük.Kapnék egy szóra,de a legtöbbel nem járnek jól.Sokaknak még mindig az a szex,hogy bedugjuk,kivesszük 2 percig.
2019. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem mondanám el senkinek
2019. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora mocskok
2019. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!