Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet egy hármasra?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön az egyik barátnője és így vagy úgy, de meg akarom dugni, csak először inkább megpróbálnám a hármast bejátszani… így végülis ugye nem is lenne megcsalás. Én is bejövök neki, erre vonatkozólag már adott több jelet is, meg mostanában ha közösen mentünk bulizni, akkor amikor a barátnőm nem volt a közelben, elég sokat flörtölt velem. Szerintetek?
2019. júl. 9. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy aljas tetü vagy. Remélem mielőbb kirúg a csajod...

21/L

2019. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem szakíts a barátnőddel, aztán dugd meg a barátnőjét!


23L

2019. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ásd el magad nagyon mélyre :D
2019. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is hasonló helyzetben vagyok, vagyis az egyik úgymond barátnőjének tuti tetszek, közölte is vele, milyen szerencsés, meg h milyen helyes srác vagyok. Piálós estéket kell szervezni, de lakásra mindenképp.

Ám sztem fontos, hogy legyen meg bennük a hajlam egymás iránt is, különben tényleg csak féltékenység lesz, meg a" már nem vagyok elég neked dolog".

És ha így lesz szarul jössz ki belőle úgyis.

2019. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Így nem fog menni. Szerinted a barátnőd nem jön rá? És az sem 100%, hogy a másik csaj benne lenne.

Szerintem 2 dolgot tehetsz: a) parancsolsz a farkadnak és nem nézel más nők után b) szólóban megfekteted a másik csajt. Masodik esetben sanszos, hogy a csaj komolyabbat akar, mint egy patronlövés és hát szakítani sem ártana előtte az aktuálissal. Legalábbis a tisztesség meg a tisztelet így kívánná.

Egyébként mit szólnál, ha a barátnőd ugyanezt akarná a haveroddal?

2019. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 Ez nem rossz ötlet, de akkor úgy kellene, hogy csak hárman legyünk valahol és megpróbálni abba az irányba vinni a beszélgetést/helyzetet, hogy adja magát a dolog.


#5 Az a baj, hogy teljesen ugyanaz a baráti körünk, szóval ha szakítok vele, akkor elég kellemetlen lenne mindkettőnknek, elkerülni meg nem nagyon tudnánk egymást. Ha meg megfektetném a másik csajt és esetleg a későbbiekben összejönnék vele, akkor meg még rosszabb lenne a helyzet, szóval sehogy sem jó. Próbáltam, de folyamatosan szinte minden buliban, közös piáláson ott van és az idővel mindketten egyre nehezebben tudjuk kezelni a helyzetet. Szóval ja, nem egyszerű. :D


Ebben a felállásban amúgy én sem mennék bele a hármasba.

2019. júl. 10. 01:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a kettőt akkor miben érzed másnak. Komolyan mondom, szakíts a barátnőddel. Neki meg nem igazi barátnője a "barátnője", hogyha közben veled flörtöl. WTF
2019. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Elég fura válaszok vannak...


Hozd fel a barátnődnek óvatosan, hogy neki mi a véleménye a hármasról? De ne direkten, hanem valahogy úgy, hogy “képzeld azt hallottam, hogy xy... — Te mit gondolsz erről?” És beszélgess el vele.

2019. júl. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A leheto legrosszabb otlet. A ket csaj kapcsolatat vagnad tonkre azert mert keptelen vagy az onuralomra.

Gondolkodj el, vajon ha megis megtortenik az milyen hatassal lesz rajuk? Es altaluk rad. Szerintem rovid uton szakitana veled a baratnod leven a csajok nem akarnak konkurenciat


Amugy meg mi lenne ha a baratnod akarna magat megdugatni a legjobb haveroddal? Az neked hogy esne ha letned h esetlegesen jobban is elvezi a haver farkat mint a tiedet ???

2019. júl. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom meg akarná fektetni a barátnőmet, megethetné. Én azt mondanám, hogy oké, de akkor legyen vele boldog, én nem kérnék utána sem belőle, sem a barátságból azzal a barátnővel.

Ha mindenképp kell neked az a lány, akkor válassz. Nem várhatod el a barátnődtől, hogy asszisztáljon ahhoz, hogy megdugd a barátnőjét, utána meg mint ha mi sem történt volna, éljetek tovább boldogságban.

Döntsd el, hogy mit szeretnél, ne a baráti társaságodat féltsd.

2019. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!