Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért volt az számomra izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért volt az számomra izgató hogy egy csaj legyőzte a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Idáig mindig azt hittem hogy azt élvezem hogy a barátnőm "domináns szerepben" van most meg rendesen izgatott ahogy láttam amikor veszít egy másik csajjal szemben.

Szerintetek mért?

Akit érdekel esetleg a konkrét történet írhat privit.


2019. júl. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ide is leírhatnád bővebben, mert a kérdésedből nem derül ki semmi.
2019. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ide nem szeretném, nem is annyira lényeg, akit érdekel privátban kérdezzen légyszi.
2019. júl. 9. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Privátban? Minek? Full anonim az oldal :D
2019. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert vagy:

- meg akartad tovább alázni

- meg akartad vigasztalni


az egyik a kettő közül beindított

2019. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem miért nem lehet valami konkrétumot írni, nem azt kell le írni hogy kik, mikor, hol, de legalább annyit hogy miről is van szó...

Mert nagyon nem mindegy hogy te arra gerjedsz hogy a barátnődet fizikailag összeverik, vagy szimplán csak elvesztett egy sakkmeccset és ezáltal végre(?) nem a győztes oldalon állt...

2019. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább miért, mint mért
2019. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert amit te nem mersz vele szemben megtenni (legyőzni bármiben is, mert domináns személy lehet hozzád képest), megtette más sikeresen, és pont egy ellentétes nemű egyén.

A másik, hogy tetszhet neked a nő-nő cirkuszok.

Kíváncsi lennék rá, hogy egy férfi vs. nő cirkuszban (bármilyen kimenettel), mit éreznél?

2019. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

"A másik, hogy tetszhet neked a nő-nő cirkuszok.


Kíváncsi lennék rá, hogy egy férfi vs. nő cirkuszban (bármilyen kimenettel), mit éreznél?"


Igen ez igaz, és tényleg ttszenek is az ilyen nő-nő "cirkuszok", csak eddig azt hittem azért mert a barátnőm jó benne.


Nő-pasi cirkusz az számomra egyáltalán nem érdekes.

2019. júl. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!