Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartják elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják elítélendő dolognak a fizetős lányokhoz járást?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lánnyal ismerkedtem éveken keresztül próbálkoztam. A szexig soha egy lánnyal sem jutottam el, pedig azért az is fontos lenne. Ehelyett korábban is elmehettem volna hivatásos nőhöz szexelni és nem kellett volna várnom 30 éves koromig. Jó élmény volt, kár volt ezt ennyi ideig halogatni.
2019. júl. 10. 11:53
 1/9 Gyépésmérnök ***** válasza:
35%
Mert valamiféle kéjes örömöt éreznek amikor látják az bétákat szenvedni, ez kárpótolja őket az alfáktól kapott megalázásokért. Ebbe a kárörömbe rondít bele ha a béta beleszarik és elmegy prostihoz.
2019. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert úgy gondolják, hogy gáz valami miatt fizetni, amit ingyen is megkap az ember.
2019. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Mert gyengék, jólesik nekik mások felett ítélkezni, olyankor feljebb érezhetik magukat.

Normális ember tudomásul veszi, hogy mások az igények. Aki emiatt beszólogat, annak a saját életében vannak gondok.

2019. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyes jól megmondta.
2019. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyépésmérnök ***** válasza:
55%
Mert ha nem születtél bredpittnek, egyszerűen NINCS jogod szexelni, nem érted?
2019. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mert nem az az egeszseges hogy egy embernek prodti kell.

Mindenki tud es kepes kapcsolatot kialakitani .

Hogy ha csunya az ember akkor ne a legszebb lanynal probalkozzon hanem a sajat terepen keresgeljen es kesz .

Nem az egyszeri alkalom a gáz hanem az amikor mar az ember nem is keres kapcsolatot, not vagy barmit. Hanem az amikor valakinel ez rendszeresse valik...

tudom h lepomtoztok de igazam van . Nem azok a gyengek akik itelkeznek hanem azok akik e moge bujnak hogy ne ismerjek fel azt a tenyt hogy ez nagyon gaz .

2019. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert fizetned kell azért, amit ingyen is megkaphatsz, csak te valamiért nyomorék vagy és erre sem vagy képes, mindenki lenézi a szánalmas embereket
2019. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ingyen. Egy baràtnö sincs ingyen, söt többe kerül mint egy prosti sokkal. Szóval egy férfinak nincs ingyen punci sehogyse.
2019. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "miért fizetni valamiért, amit ingyen is megkapni" a falra mászok. Barátnő is pénzbe van, sokba. Plusz hogyha csúnya vagy, és mellette egy olyan hü lye f@ sz (mint én) hogy nem tudsz egyáltalán nőt szerezni, akkor az miért fáj másnak, hogy elmegy az adott ember fizetőshöz? (még nem voltam, de már most ideje volna lassan) Meg egyébként is, ne más életében vájkáljunk, foglalkozzon mindenki a saját dolgával. Ha valaki a testéből él, az ő dolga. Ha valaki fizet a szexért, az ő dolga. Lehetne még sorolni, de remélem a lényeg lejött ebből.
2019. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!