Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az összes eddigi barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes eddigi barátnőm jóval tágabb lett mint az elején, miért nem tesznek ellene?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a barátaimmal is és a véleményünk egybecsengő.

Pedig nekem például nincsen nagy méretem, teljesen átlagos és mégis sokkal tágabbnak éreztem az összes eddigi barátnőmet mint a kapcsolatok elején.


Amikor pedig javasoltam nekik az intim tornát akkor nagyon fel voltak háborodva, pedig nekik is élvezetesebb volna a szex nem csak nekem.

Én nem tudom megnöveszteni a péniszem, viszont nekik könnyű dolguk van, miért nem tesznek ellene? Lusták vagy hiúságból?



2019. júl. 11. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
És mitől tágultak így ki közben? Mert, hogy nem a te kis ........től, az is biztos.🤣
2019. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sportoljatok együtt és feküdjetek rá a core és has gyakorlatokra. Az a baj, hogy akárhogy fogalmazod meg, az intim torna ajánlása mindenképp sértő, de pl. az izmos hasfallal együtt jár az izmos hüvely is, így nem kell a lelkükbe taposnod. :D
2019. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha azt mondaná a csajod, hogy cicid van, fogyjál le.

Senkinek nem esik jó.

Érvelhetnél a szürke 50 árnyalatával, meg hogy ott gésa golyót használnak.

Ha felizgatja, talán bevállalja.

2019. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyes, ez szánalmas volt.

De nem sértésből mondom! Amúgyis csak azon lehet megsértődni amin meg is akarsz sértődni! Ez szerintem segítség, mert ahogy a narancsbőr ellen mittudomén, krémet használ úgy a kitágulás ellen meg tornázna, most mi van ebben? Fel sem lehet fogni, hogy az ember nem támadásból mond valamit, mint az egyes teszi azt?

2019. júl. 11. 18:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amit írsz, én a saját példámon pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Sok évig nem volt nemi életem, s mikor elkezdtünk a partneremmel összejárni, totál laza voltam belül, durva vagy sem, de volt, hogy szegény nem érezte, hogy bennem van. Már több mint 2 éve összejárunk, nem intim tornázom, de a szex baromira megerősítette a hüvelyizmaimat. Egy idő után azt vettem észre, s nem csak én, ő is, hogy egyre szorosabb vagyok, anélkül, hogy rászorítanék, ma már végképp nincs vele problémánk, teljesen összepasszolunk odalenn. Utánaolvastam, s azt írták valahol, hogy a rendszeres szex pont, hogy edzi a hüvelyizmokat. Szóval számomra meglepő, amit a barátnődről írsz. Persze ettől még lehetséges.

36

2019. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért tennének ellene, ha nekik ezzel semmi problémájuk? Amúgy szerintem ez hülyeség. 17 éve élek nemi életet, szültem is már, és a mai napig minden egyes együttlétnél "megkapom" a férjemtől, hogy b..szus, de szűk vagy. :) Szóval lehet, a hiba nem bennük, hanem benned van.

A hüvely egy nagyon rugalmas része a nőnek. Nincs ilyen, hogy kitágul, kivéve ha 3 gyereket szült 4 kg-os súllyal. Szóval szerintem nálad van a hiba.

2019. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nálam és az összes barátomnál, akik ugyanezt érzik?

Elkophat a péniszünk vagy mégis mi?

2019. júl. 11. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5# -t annxival egészíteném ki, hogy nem a szex edzi a hüvelyizmokat, hanem az orgazmus. Az orgazmus olyan hüvelynek, mint a felülés a hasnak, -hogy ilyen párhuzammal éljek :)
2019. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8-as ott a pont.

A női orgazmuskor (egész idő alatt) a hüvely elég rendesen elkezd önálló összeránduló mozgást végezni, függatlenül a viselőjétől :-), vagyis egy nő minél többször és főleg intenzivebben élvez el, annál "megszokottabbá" válik nála a szükülés a végén.

2019. júl. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Cáfolom, hogy összefügg az orgazmussal, mert mikor nem volt nemi életem, rendszeresen maszturbáltam, mégis totál laza, tág voltam belül. Most ugye már nem vagyok az, viszont hüvelyi orgazmusom azóta sincs csak csiklói, mégis teljesen átalakultam belülről.
2019. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!