Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Mit választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Fickó 3 milla fizuval és 13 cm-es farokkal.

Vagy fickó 300 ezer forint fizuval és 21 cm-es dákóval.

Kort is légyszi.

F/28



2019. júl. 11. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Èn a pasimat választom! ☺
2019. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Többet ér egy jó szex mint a pénz!
2019. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
A többségük úgy sem meri bevallani, hogy a nagyot választaná a csikk-farkinca helyett. :)
2019. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Megjött a sok kis farkú pasi, aki jobban tudja milyen méret jobb nekunk nőknek. Ez egy anonim oldal miert ne mernenk bevallani ha a nagyobb tetszene?
2019. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
Na a sok komplexusos 😂
2019. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Inkább legyek koldus, szegény, csak a károm legyen kemény. Sejj-hajj lapatyom,nyálazd meg a pamacsom!
2019. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen a fickót 3 millás fizuval. Mellette dolgoznom se kellene, az meg senkit nem érdekel mekkora a farka.
2019. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a 12-13 cm-es péniszméret az ideális.


Innen gondolom, kilogikázod a választ. xD


(Amúgy meg annak a rengeteg más dolognak is klappolnia kéne egy kapcsolathoz, és lehet, hogy több hátrány, mint előny, ha a férfi sokkal többet keres, mint én - mondjuk annak a függvénye, hogy hogyan viszonyul a pénzhez, és milyen életmódot él.)

2019. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%

Sírok xd

A hossz nem mond túl sokat a péniszről, lehet az 21 cm, ha mellette vékony, és puha. Azon túl pedig a 13 cm már elég tud lenni egy nő kielégítésére, gondolj bele, maguknak az ujjaikkal csinálják, legtöbben 1-2 ujjal.

A 300 rongy fizu nem egy nagyon magas, de kényelmesen meg lehet belőle élni.

A kérdés egyértelműen csak azért jött létre, hogy hergelhesd a népet. Esetleg azzal a céllal, hogy ne azon siránkozz másoknak, hogy kicsi farkú csóró pasi vagy, hanem csak az egyikkel. Elmondom, azért nem szeretnek a csajok, mert egy balfä$z vagy.

2019. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Azt, amelyikkel a leginkább egy hullámhosszon vagyunk. Nekem se a pénz nem számít (önálló, kereső nő vagyok!), sem pedig a méret, mivel nőként tudom, hogy a jó szexnek semmi köze a f..rokmérethez! De te mivel pasi vagy, így ezt nem tudhatod.

Amúgy sajnállak, hogy semmi olyan személyes tulajdonságod nincs, amivel meg tudsz fogni egy nőt és ezért nincs nőd és azért hiszed, hogy csak a pénz, meg a f..rokméret számít. Pedig nem. Akinek igen, olyan nőt meg semmilyen pasinak nem kívánok!

2019. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!