Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik neten, akár itt Gyik-en...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten, akár itt Gyik-en szedtek fel csajokat, azoknak ez hogy ment?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elképzelni a neten csajozást, nem is nekem való, kíváncsi lennék másnak mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2019. júl. 11. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Tökéletesen kell kinézni a képeiden, ennyi a titok.
2019. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk itt pont nem képekkel csajozol, hanem azzal amit és ahogy mondasz. Ez van akinek egy lehetőség, van akinek egy gát.
2019. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
1es, ez nem igaz. En rendszeresen szedek fel lanyokat online, itt is, mire a kepig eljutunk mar jobban akarnak talizni mint barmi mast a vilagon.:) kulsore atlagosnak mondanam magam, de sok mindenben nem.
2019. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Például miben nem vagy átlagos? Mentek a zöld kezek egyébként.
2019. júl. 11. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Itt pl én már többször is kaptam nőktől ajánlatot, de sajnos messze laktunk egymástól, de tinderen, badoon és társain én is az első válaszolóval értek egyet, ha nem nézel ki jól képen, akkor kevés az esélyed (de nem is reménytelen).
2019. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem áll szándékomban csajozni neten, főleg nem itt, de van egy elképzelésem, hogy akinek összejön, az mit csinál. Szerintem egész egyszerűen azt a határozottságot és kellő intelligenciát tudja sugározni írásos formában, mint ahogyan a való életben elvárná tőle egy nő. Gondolom én... Na most a legalja nőknek/lányoknak lehet elég ettől kevesebb is.
2019. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nőként egyetértek az előző válaszolókkal. Szerintem az is fontos, hogy vonzó legyen a férfi, de ha már átlagos külsővel rendelkezik valaki, viszont kedves, intelligens, határozott, képes önálló véleményalkotásra a világ aktuális témáiról és humoros, akkor bármit el lehet érni online is.
2019. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokak hitetlenkedni szoktak, de leírnám a tapasztalataim.

Elvből én neten csak kép nélkül vagyok hajlandó ismerkedni. Nem szeretném, ha csak a külsőm határozná meg, kedvel-e valaki. Így viszont beszűkülnek a lehetőségek nyilván, a felszínes emberek kilőve egyből. Persze, néhány üzenet váltás után szívesen küldök képet, de nincsenek profi fotóim. A kinézetem átlagos, sportos, 185cm/80kg.

Találkoztam lányokkal tinderről, más oldalakról, de gyk-ról is vannak már valós ismeretségeim.

Alapvető az intelligens és minimalista a kommunikáció részemről, lehetőleg tömören fogalmazva, választékosan.

Nem tolakodok, nem nyomulok, viszont próbálom, mint élőben is nagyon érdekessé tenni a beszélgetést. A személyiségemet is fejlesztem folyamatosan, mások számára is érdekes tudok lenni, meg akarnak ismerni. Nem erőltetem, hogy találkozzunk azonnal, direktbe ismerkedjek valakivel. Férfiként kezelnek az online megismert nők. Határozott vagyok, magabiztos, önbizalmam is rendbe. Szinte bármihez hozzá tudok szólni, így könnyen megtalálom a közös hangot bárkivel.

A legtöbb ember leragad a "szia mizu, xddd, lol, azjó" stb. szintnél. Nem erőltetem a folyamatos chatelést, nem válaszolok egyből (erre se kedvem, se időm).

Ha a másik fél nem érdeklődik irántam, én se teszek érte.

2019. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 -as:


Erről jut eszembe, régebben egy barátnőm egy beszélgetésünk közepette ajánlotta, hogy tegyem a következőt, ha egy lánnyal szeretnék komolyabban ismerkedni. Ha már neten történik és főleg írásos formában, akkor legyen az, hogy egy idő után minden ok nélkül picit eltűnök, és várjam, hogy ő keressen, ő írjon nekem, talán még aggódik is egy picit, hogy miért nem írok rá újabban. Ha ezt megteszi, akkor valószínűleg nyert ügyem van. Tehát nem szabad se megállás nélkül keresni a csajt, se pedig teljesen elhanyagolni. Fenn kell tartani az érdeklődést az ő részéről, de mértékkel.

2019. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, sem élőben, sem online nem szabad ráakaszkodni valakire. Egyrészt, amit Te is írsz. Ha megszokja bárki, hogy mindig ott vagy, ez lesz a természetes. Egyszerűen megszokod a jót. Az egészséget sem érezzük, milyen fontos, amíg nem kezd el fájni valamink, nem értékeljük.

Illetve, ha mindig online vagy, azt hiszi a másik, nincs életed.


A netes beszélgetéshez is elég jó kommunikációs skillek, készségek szükségesek, mint "real life".

2019. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!