Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhetető, hogy azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetető, hogy azért nem élvezett el mert először voltunk együtt? 23L

Figyelt kérdés
Először feküdtem le a barátommal, nagyon jó volt vele szerintem neki is de nem élvezett el. Azt mondja ha úgy lánnyal van első kettő alkalommal soha nem sikerült még neki, mikor először rá ültem azt mondja akkor majdnem de tartotta magát és utána át esett azon a ponton és utána már nem tudott. Féltem, hogy esetleg nem jó neki valami de azt mondta nagyon jó volt neki. A pasi 29. Szerintetek?

2019. júl. 12. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
God knows. Én nem ilyen vagyok. 🤷
2019. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem volt jó a srácnak. Én tudom, higy béna vagyok az ágyban és többször volt ilyen, hogy nem élvezett el velem srác.. 24N
2019. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
van akinél ez normális. Nem kell védekezni:)
2019. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetö.
2019. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, általában az első alkalmat túlizgulom. Ne aggódj, ha azt mondja, hogy jó volt, akkor jó volt, ő ismeri magát.
2019. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A legelsőnél nekem sem ment, szóval simán elképzelhető hogy túlságosan rágörcsölt a dologra. Legyetek újra együtt minél többet és akkor mindketten élvezni fogjátok.
2019. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő bèna,én se megyek el,de ha meg nagyon riszàl,akkor nekem kell vigyáznom nehogy hamar elmenjek.Gyere baba úlj rám,s megmondom neked mit kell jobban csinálni
2019. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze h elképzelhető. Ilyenkor még nem ismeritek annyira egymást, h kinek h jó stb, és a pasid nem akart eldurani azonnal, ezért jól elhúzta.

Velem is megesett már ilyen nőként.


L

2019. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez simán valós lehet,amit a pasid mondott. Volt már ilyen velem is!

F44

2019. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Simán. Előtte kicsapta, hogy túl gyorsan ne durranjon el, aztán mégegyszer is a biztonság kedvéért. Másodszorra már nem kellett volna, a harmadik löket már csak nagyon tempós izgatástól tud kijönni. Kézi munkán kívül pl. vákumos cumitól.
2019. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!