Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek elváltak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek elváltak a szülei, az egyik szülő megy új kapcsolatba, ahol vannak gyerekek szintén válás után, ők együtt nem vérileg féltestvérek lesznek, így mennyire gáz rájuk hajtani?

Figyelt kérdés

Hiszen vérfertőzés nem történne, csak azért ismerik egymást, mert a szülők összejöttek, aztán szét is mehetnek, és a féltestvérek is szétköltözhetnek.

Tehát a gyerek ráhajt a szülője új párjának gyerekére, aki nem vérrokona. Ez nagyon beteges?

(nem velem történt, sőt, nem is tudok ilyet, csak eljátszottam a gondolattal)


2019. jún. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mekkora h már tömöd a csajt egy ideje mikor át viszik bemutatni hogy ő az új tesód! Hát ezen beszarnék a röhögéstől
2019. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: pedig ez a posztmodern világ, ez vár mindenkire. :D
2019. jún. 28. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tesó ez beteg világ.
2019. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én anyám újraházasodott és a nővérem, anyám férfjének a fiával van együtt. Először furán hangzik, de nincs közük úgy egymáshoz.

Főleg hogy az anyánk nem is él velünk.

2019. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én családomban volt ilyen, a “fiatal” házasok kamasz gyerekeket (14-16 éveseket) hoztak magukkal a házasságba. Persze össze is jöttek a gyerekek, a szülők meg a hajukat tépték. 3 évig jártak, persze otthon a családi asztal mellett gyerekek voltak. A ciki az volt, amikor 3 év után szakítottak, és onnan kezdve ugyanúgy részt kellett venniük a családi eseményeken együtt, mint gyerekek (testvérek). Vicces volt.
2019. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: a kérdést kicsit provokatívan azért tettem fel, mert számomra ők nem lennének testvérek. Főleg, ha évekkel később, valamennyire érett fejjel kellene odaköltözni. Persze ha rögtön 2 évesen, tudat nélkül kell barátkoznom ilyen ismeretlenekkel, akkor testvérként tekintenék rájuk, de akkor nem is jönnék velük össze. Szóval ez inkább csak akkor érthető, ha tényleg legalább 10-15 évesen kerülnek az új családba a gyerekek.
2019. jún. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!