Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki a nemi érettsége előtt (első menzesz) már "játszott" magával?

Figyelt kérdés
Mert én emlékszem, hogy már előbb elkezdtem fiúként.

2019. júl. 12. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van mivel mindenkinek máskor jön meg más èletkorban
2019. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen mar 11 evesen, miellott megjon, akkor mar elotte jovel elkezdodott a nemk erttseg folyamaza
2019. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen... olyan 8 évesen jöttem rá, kötélmászás közben, hogy kellemes, ha odadörzsölődik valami... később többször húzogattam ugrókötelet a lábaim között (felöltözve), persze orgazmusig nem jutottam el
2019. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
13 voltam amikor először maszturbáltam, ösztönösen jött, rendszeressé vált. 14 voltam amikor elöször megjött.
2019. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szobabickilizésnél vettem észre milyen jó. Utána addig csináltam amíg orgazmusom volt. De eleinte buntudatom volt utána.
2019. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze már én,sőt kiskorom óta
2019. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 évesen szexeset játszottunk a kis barátnőmmel, egymason csuszkaltunk, volt hogy elelveztunk
2019. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Már egész korán voltak mindenfele izgi játekaim amik sexualis izgalmat okoztak. De persze akkor meg nem tudtam mi is az, csak azt hogy kellemes. Fürdésnél rájöttem, hogy nagyon kellemes ha oda iranyítom a vízsugarat. Ezt egyre erősebben es egyre forróbb vizzel csináltam. Aztán már nem is csak kívülről, hanem belülre is engedtem. 23L
2019. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
11 voltam amikor rájöttem hogy jó érzés ha oda dörzsölöm a plüss mackót :P orgazmusom 12 évesen volt először. Azóta ujjazom magam. :D 14 voltam, amikor megjött
2019. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!