Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, párkapcsolatban maszturbálni szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Mármint ha a normális adag szex mellett még maszturbálni is szeret az ember?
2018. márc. 19. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? A maszturbálás egészen más élmény, mint a szex, nem jobb, nem is feltétlenül rosszabb, egyszerűen más. Én is igénylem, függetlenül attól, hogy van-e párom, igaz, kevesebbet. A normális pedig elég relatív fogalom. Van olyan ember, akit zavar, ha a párja maszturbál, van olyan, akit nem. Engem speciel kifejezetten izgat, akár a közös maszturbálás is. Szóval nem lehet megmondani, hogy ez normális-e vagy zavaró-e, ahány ember, annyi vérmérséklet, vélemény. 26N
2018. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Meowka ***** válasza:
100%

Énis szoktam és szeretem, bár a páromnak tudom, higy nem esne jól ha tudná, így titokba szoktam:))

19N

2018. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2


Ez az...a közös maszturbáció egy eszméletlen élmény. Hiszen a legintimebb pillanataidba engeded be a személyt. Nagyon izgató...épp erre gondoltam, ha mindkét személy nyitott akkor kegyetlen jó tud lenni.

2018. márc. 19. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem megy a közös szexualitás rovására, nem ahelyett van, akkor nincs vele semmi gond. De ez nem érvényes arra az esetre, ha függőségről beszélünk.

24N

2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ez sosem volt gond, ébredtem már arra, hogy mellettem maszturbált a párom, mert meztelenül aludtam mellette és nem bírt magával, de nem akart felébreszteni. Ilyenkor általában csatlakoztam. Az se zavar, ha nem rám, hanem filmre csinálja, együtt is jó, sőt az is egy újabb szint a kapcsolatban, mikor felfedjük egymásnak a saját "gyűjteményünket" :) Keress olyan nőt, akit szintén izgat a téma. Ami nem törvénybe ütköző, az mind normális, csak meg kell hozzá találni a párt és kész. (2-es válaszoló)
2018. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!