Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni férfiakkal semmilyen módon?

Figyelt kérdés
Voltam már 10-11 férfival, de sem szex közben, sem más módon nem tudtam elélvezni velük, hiába tetszett közben, amit csináltak, hiába figyeltek rám. Egy ideig próbálkozott szinte mindenki, akivel együtt voltam, hogy én is menjek el, rosszul érezték magukat miatta, hogy nem sikerül, de utána mintha beletörődtek volna. Még a csiklóorgazmus is csak akkor megy, ha magamnak csinálom, hüvelyi orgazmusom sosem volt, semmilyen módon. Vajon miért? Mi lehet velem a probléma? 24/L
2019. júl. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire görcsölsz rá?

Lánnyal voltál már? Úgy ment ?

2019. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha magadnak megy, akkor nagy baj nincs.

Valamiért nem tudsz ellazulni ha férfival vagy.


Egyszer jön majd valaki aki felszabadít

2019. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam. Ezért kerestem lányt, úgy sikerült.
2019. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem futottál össze az igazival.
2019. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, igaz 4 partner és 18L

Volt aki azt hitte elélveztem, csak mert nagyon hangos vagyok és abba is hagyta miután ő végzett, aztán megkérdezte jó volt-e... Hát nagyon...

Nálam szerintem a stressz az oka, de volt olyan is, hogy nem is éreztem, hogy a srác bennem van, pedig nem volt kis farka én meg szűk vagyok.

2019. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Sok lány van így ezzel. Én azt sem érzem, ha bennem van, pedig elég szűk vagyok. Bár naggyal még nem volt dolgom...

Nem tudom, talán nem tudunk ellazulni eléggé.

2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!